"Kaktus i Angelonia" w Teatrze Maska

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 25 maja o godz. 16.30  w Teatrze „Maska” odbędzie sie spektakl „Kaktus i Angelonia”, reż. Aleksei Ustavshchikov. Dodatkowo, można będzie zwiedzić Muzeum lalek Teatralnych.

kaktusi

W mieszkaniu pewnego śpiewaka, w doniczce na parapecie mieszkał Kaktus. Był bardzo zadowolony ze swojego życia. Cały parapet miał tylko dla siebie – wprawdzie śpiewak zostawiał na nim swoje nuty, ale kaktus wcale się o to na niego nie gniewał. Przeciwnie – często z niecierpliwością czekał, aby w pobliżu jego doniczki znalazły się nowe kartki zapisane czarnymi znaczkami, które dodane do siebie tworzyły piękną muzykę. Bo trzeba wiedzieć, że Kaktus uwielbiał muzykę – miał piękny głos, umiał czytać nuty i, tak jak muzyk, u którego mieszkał, codziennie śpiewał. Pewnego dnia coś się zmieniło w poukładanym i wygodnym życiu Kaktusa. Śpiewak uprzątnął parapet – jednak nie po to, aby zrobić miejsce dla nowych nut, tylko dla drugiej doniczki. W ten sposób na parapecie obok Kaktusa pojawiła się ona – Angelonia. Kaktus wcale nie ucieszył się ze zmiany. Nowa sąsiadka zajmowała mu miejsce i była bardzo denerwująca…

Spektakl odbędzie się o godz. 16.30. Cena biletu wynosi 15 zł. Przed przedstawieniem istnieje możliwość zwiedzenia Muzeum Lalek Teatralnych (od godz. 15.30 do 16.15).

 


Data / Czas
25/05/2014
16:30 - 18:00

Lokalizacja / Miejsce
Teatr Maska

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.