Kaktus i Angelonia czyli premiera w Masce

RZESZÓW. Już w sobotę w Teatrze Maska odbędzie się premiera spektaklu, pt. „Kaktus i Angelonia”, reż. Aleksei Ustavshchikov. Spektakl odbędzie się o godz. 16:30. Kolejny pokaz sztuki odbędzie się już następnego dnia (niedziela) o godz. 16.30.
W mieszkaniu pewnego śpiewaka, w doniczce na parapecie mieszkał Kaktus. Był bardzo zadowolony ze swojego życia. Cały parapet miał tylko dla siebie – wprawdzie śpiewak zostawiał na nim swoje nuty, ale kaktus wcale się o to na niego nie gniewał. Przeciwnie – często z niecierpliwością czekał, aby w pobliżu jego doniczki znalazły się nowe kartki zapisane czarnymi znaczkami, które dodane do siebie tworzyły piękną muzykę. Bo trzeba wiedzieć, że Kaktus uwielbiał muzykę – miał piękny głos, umiał czytać nuty i, tak jak muzyk, u którego mieszkał, codziennie śpiewał. Pewnego dnia coś się zmieniło w poukładanym i wygodnym życiu Kaktusa. Śpiewak uprzątnął parapet – jednak nie po to, aby zrobić miejsce dla nowych nut, tylko dla drugiej doniczki. W ten sposób na parapecie obok Kaktusa pojawiła się ona – Angelonia. Kaktus wcale nie ucieszył się ze zmiany. Nowa sąsiadka zajmowała mu miejsce i była bardzo denerwująca…
Jak rozwinie się znajomość Kaktusa i Angelonii? Czy uda im się zaprzyjaźnić? Czy Kaktus będzie tęsknił za swym dawnym, poukładanym życiem? A może odkryje, że choć sam o tym nie wiedział, brakowało mu czegoś, aby być w pełni szczęśliwym? O tym wszystkim opowiemy Wam podczas spektaklu.
Obsada: Marta Bury, Ewa Mrówczyńska, Kamila Olszewska, Kamil Dobrowolski, Tomasz Kuliberda, Bogusław Michałek, Andrzej Piecuch.

kaktus-i-angelonia-403_s


Data / Czas
15/02/2014 - 16/02/2014
16:30 - 17:45

Lokalizacja / Miejsce
Teatr Maska

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.