Jezioro Łabędzie w Multikinie

RZESZÓW. 13 lutego Multikino zaprasza na pokaz baletu „Jezioro Łabędzie” Piotra Czajkowskiego w legendarnej inscenizacji z 1966 roku W rolach głównych jeden z najsłynniejszych tancerzy świata Rodolf Nuriejew i brytyjska baletnica, tancerka, primabalerina Margot Fonteyn.

Po raz pierwszy na wielkim ekranie cyfrowa rekonstrukcja (High Definition) historycznego nagrania Jeziora Łabędziego z 1966 roku z Rodolfem Nuriejewem i Margot Fonteyn w rolach głównych. Wiedeńska Opera Narodowa, balet w choreografii Rudolfa Nuriejewa oraz Wiedeńska Orkiestra Symoniczna pod dyrekcją Johna Lanchbery gwarantują emocje na najwyższym poziomie. Rudolf Nuriejew i Margot Fonteyn zrewolucjonizowali świat baletu przekraczając granice między klasycznym baletem, a tańcem współczesnym. Po mianowaniu ich najlepszym duetem baletowym wszechczasów Nuriejew raz stwierdził, że są jednym ciałem i jedną duszą.
Pokaz baletu „Jezioro Łabędzie” odbędzie się w czwartek 13 lutego o godzinie 18.00. Ceny biletów: 40 zł bilet normalny, 32 zł bilet ulgowy, 30 zł – bilet grupowy (dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób).

Źródło: Multikino

news-JezioroLabedzie_1.jpg.605x200_q90_crop


Data / Czas
13/02/2014
18:00 - 20:15

Lokalizacja / Miejsce
Multikino

Wczytywanie mapy...
Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: