Jezioro Łabędzie w Filharmonii Podkarpackiej

RZESZÓW. Po latach sukcesów na scenach Europy i świata Kharkiv National Ballet Company tym razem odwiedzi Polskę. To niepowtarzalna okazja do obejrzenia Jeziora Łabędziego w wykonaniu grupy baletowej uznawanej przez krytyków za jedna z najlepszych na świecie! W roli Odetty/ Otylii zwyciężczyni prestiżowych nagród i uczennica wielkiej Ossipienko:  Elena Shevtsova, której talent podziwiała już  publiczność m.in.  Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Stanow Zjednoczonych i Kanady.

Profesjonalizm  najlepszych na świecie tancerzy w polaczeniu z magia tego jedynego w swoim rodzaju spektaklu, którego fabule  każdy zna, ale tym razem miłośnicy baletu zobaczą mistrzowska interpretacje tej uniwersalnej sztuki baletowej w wykonaniu Kharkiv National Ballet Company.  W „Jeziorze Łabędzim” znajdziemy miłość, zdradę, zazdrość, radość i smutek. Do tego bajeczne kostiumy, taniec na najwyższym poziomie i cudowna muzyka Czajkowskiego.

 

 


Data / Czas
12/10/2013
19:00

Lokalizacja / Miejsce
Filharmonia Podkarpacka

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.