I. Rzeszowski Przegląd Twórczości Dziecięcej „Moja Mała Choreografia”

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury organizuje po raz pierwszy przegląd sztuki tanecznej, dzięki któremu młodzi tancerze z Podkarpacia będą mogli rywalizować ze sobą w różnych kategoriach wiekowych.

Głównym celem nowego przeglądu jest popularyzacja twórczości dziecięcej w zakresie choreografii oraz stworzenie wszystkim uczestnikom możliwości prezentacji własnych umiejętności i konkursowej konfrontacji z innymi tancerzami. Tancerze z całego województwa podkarpackiego zawalczą podczas konkursu o tytuł „Tancerza Rzeszowa”. Podczas zmagań będą oni rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach wiekowych: 7-12 lat,13-16 lat, 17-20 lat i będą mieli ponadto możliwość zaprezentowania się w trzech kategoriach tanecznych: solo, duet oraz trio. Występom uczestników przyglądać będzie się powołane przez organizatorów profesjonalne jury, które oceni tancerzy według kategorii wiekowych.

Przegląd odbędzie się 1 marca o godz. 12:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filii „Biała”. Wstęp jest wolny dla wszystkich chętnych.

tancerze


Data / Czas
01/03/2014
12:00 - 20:00

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszowski Dom Kultury,Filia Biała

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.