I Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Rzeszowie!

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury filia „Biała” jest organizatorem  I Mistrzostww Wyciskaniu Sztangi Leżąc, które odbędą się 31 już lipca. 

sztanga

Podczas mistrzostw zawodnicy rywalizować będą ze sobą w dwóch konkurencjach – w pierwszej waga sztangi będzie równa masie ciała zawodnika, natomiast w drugiej będzie równa połowie jego masy. Udział w zawodach mogą wziąć osoby, które ukończyły 16 rok życia. Wpisowe na mistrzostwa jest darmowe dla posiadaczy ważnych karnetów RDK na siłownię, dla pozostałych wynosi 10 zł.

Zapisy na mistrzostwa odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00 w sali siłowni Rzeszowskiego Domu Kultury filia „Biała” przy ul. Kardynała Karola Wojtyły 164. Dodatkowych informacji udziela koordynator mistrzostw – Michał Puc pod numerem telefonu 727 649 390. Regulamin mistrzostw i karta zgłoszenia są dostępne do pobrania  na oficjalnej stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury – www.rdk.rzeszow.pl

Mistrzostwa odbędą się 31 lipca 2014 roku o godzinie 17:00 w domu kultury przy ul. Kardynała Karola Wojtyły 164.


Data / Czas
31/07/2014
17:00 - 18:30

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszowski Dom Kultury filia „Biała”

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.