Gra Miejska „RZESZOWSKIMI ul.ICZKAMI” wkrótce w naszym mieście

RZESZÓW. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza dzieci, opiekunów oraz młodzież do uczestnictwa w Grze Miejskiej „RZESZOWSKIMI ul.ICZKAMI”. Start 19 września 2014 r. o godz. 10.00 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży.

BIBL

Rozwiązywanie zagadek, pokonywanie wyznaczonej trasy, rywalizacja drużynowa, atrakcyjne nagrody i historia Rzeszowa zaczerpnięta z książek Marka Czarnoty, informacje na temat Unii Europejskiej oraz kilka słów o literaturze – oto co czeka uczestników historyczno-literackiej Gry Miejskiej „RZESZOWSKIMI ul.ICZKAMI”, która odbędzie się 19 września w Rzeszowie.

 

Zabawa rozgrywać się będzie w centrum Rzeszowa, w miejscach, które stanowią ważną część historii naszego miasta. Od punktu startowego do mety na uczestników gry czeka 11 punktów. Przy każdym z nich będą mieli do rozwiązania zadania sprawdzające wiedzę z historii Rzeszowa, literatury oraz Unii Europejskiej. Uczestnicy Gry mogą korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł wiedzy!

 

Europejska Gra Miejska ma na celu zaktywizowanie i zachęcenie mieszkańców województwa podkarpackiego do pogłębiana wiedzy o Rzeszowie, literaturze, a także o Unii Europejskiej – poprzez zabawę.

 

Jak wziąć udział w Grze? Zbierz zespół liczący od 3 do 5 osób i zarejestruj go wypełniając formularz zgłoszenia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ważne jest, aby co najmniej jedna z osób w zespole była pełnoletnia.

Na zgłoszenia czekamy do 12 września 2014 r.

Szczegóły oraz regulamin na stronie: www.wimbp.rzeszow.pl

 

Zagraj z Nami!

Wstęp wolny!

 

Gra rozpocznie się w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Każdy Zespół przed rozpoczęciem Gry otrzyma pakiet startowy wraz z materiałami potrzebnymi do Gry. Dla trzech pierwszych zespołów, które najszybciej pokonają trasę czekają nagrody w postaci bonów. Organizatorzy przewidują również upominki dla wszystkich uczestników zabawy.


Data / Czas
19/09/2014
10:00 - 13:00

Lokalizacja / Miejsce
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Oddział dla DzIeci i Młodzieży

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.