Europejska Gra Miejska w Rzeszowie

RZESZÓW. Już 1 maja w Rzeszowie odbędzie się Europejska Gra Miejska, czyli rozwiązywanie zagadek, pokonywanie wyznaczonej trasy, rywalizacja, atrakcyjne nagrody i obiekty współfinansowane z funduszy europejskich w tle. 

Zabawa rozgrywać się będzie na Rynku w Rzeszowie i w jego okolicach, w miejscach, które zmieniły się dzięki Funduszom Unijnym. Od punktu startowego do mety na uczestników gry czeka 10 punktów kontrolnych. Przy każdym z nich będą mieli oni do rozwiązania zadania sprawdzające ich wiedzę o UE i dotacjach europejskich. Uczestnicy Gry mogą korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł wiedzy.

rowerowagra

Europejska Gra Miejska ma na celu zaktywizowanie i zachęcenie mieszkańców województwa podkarpackiego do pogłębiana poprzez zabawę wiedzy o UE, a także o Funduszach Europejskich.

Aby wziąć udział w grze, zbierz Zespół liczący od 3 do 5 osób i zarejestruj go wypełniając formularz zgłoszenia.Decyduje kolejność zgłoszeń. Ważne jest, aby co najmniej jedna z osób w Zespole była pełnoletnia.

Gra rozpocznie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Każdy Zespół przed rozpoczęciem Gry otrzyma pakiet startowy wraz z potrzebnymi do Gry materiałami.

Dla trzech pierwszych Zespołów, które najszybciej pokonają trasę czekają nagrody, bony o wartości od 100 do 200 zł dla każdego członka Zespołu. Organizatorzy przewidują również upominki dla wszystkich uczestników Zabawy.

 Zgłoszenia należy przesyłać na adres  rodm@wsiz.rzeszow.pl, pocztą na adres Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów lub faxem na numer 17 866 11 83. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 kwietnia.

 

 

 

 


Data / Czas
01/05/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszów

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.