„Edyp” tanecznie czyli spektakl teatru tańca

RZESZÓW. Nudzą Cię zwykłe sztuki teatralne? Nie możesz na nich wysiedzieć i nie potrafisz się skupić? W takim razie musisz zobaczyć sztukę „Edyp” w wykonaniu tancerzy!

Przedstawienie zbudowane będzie z tańca , oparte na gestach, mimice, ruchach i specjalnie skomponowanej muzyce. Spektakl opowiadał będzie losy znanego wszystkim Edypa z tragedii Sofoklesa.
Spektakl został wyprodukowany przez Rzeszowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych ” Pełna Kultura” dzięki dofinansowaniu Gminy Miasta Rzeszów.

W spektaklu wystąpią: Mateusz Ostrowski, Marzena Krywult, Katarzyna Paluch, Tomasz Kuliberda, Barbara Południak, Olga Bury, Gabriela Bąska, Tomasz Przeszłowski, Wiktoria Krywult, Patryk Darłak przy muzyce Macieja Maciaszka i w choreografii Marty Bury, Marzeny Krywult, Jerzego Tychanicza.

Przedstawienia odbędą się 11. maja o godz. 17.00 oraz 12. maja o godz. 8.30, 10:45, oraz 13.00 w Filharmonii Podkarpackiej.

edyp


Data / Czas
11/05/2014 - 12/05/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Filharmonia Podkarpacka

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.