„Dotknij teatru” w Teatr im. W. Siemaszkowej

RZESZÓW. W ramach ogólnopolskiej akcji „Dotknij teatru” 5 i 6 kwietnia Teatr im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie udostępnia pulę biletów na spektakl „Kosmonauty wiadomość ostatnia do kobiety, którą kochał w byłym Związku Radzieckim.”

kosmonauci

„Dotknij Teatru” to ogólnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Poprzez który organizowane są różnorodne atrakcje, takie jak m.in. spektakle, warsztaty, czytania dramatów, akcje plenerowe, performance, wystawy, próby otwarte, projekcje, wykłady i koncerty, promuje i popularyzuje sztukę teatru i czyni ją dostępną w najróżniejszych przestrzeniach.

„Kosmonauty wiadomość ostatnia…” to multimedialne „show” przedstawiające metaforycznie ujętą historię zainspirowaną losem radzieckiego kosmonauty Siergieja Krikalowa, który utknął na kilka miesięcy na stacji kosmicznej Mir w czasie upadku supermocarstwa ZSRR.

Dzięki akcji „Dotknij Teatru” bilety na spektakl można kupić za 25 zł w kasie Teatru podając hasło „Dotknij Teatru”. Przedstawienie będzie wystawiane 5 oraz 6 kwietnia.


Data / Czas
05/04/2014 - 06/04/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Teatr im.Wandy Siemaszkowej

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.