Dorota Zawadzka na Dzień Matki! Spotkanie w CH Plaza

RZESZÓW. Dorota Zawadzka, telewizyjna Superniania będzie gościem specjalnym Dnia Mamy w CH Plaza Rzeszów. Podczas imprezy odbędą się bezpłatne warsztaty dotyczące m.in.skutecznego zarządzania czasem pracującego rodzica oraz jak zdobyć i utrzymać autorytet. Dzień Mamy z CH Plaza Rzeszów zorganizowany zostanie w niedzielę 25 maja 2014 r. Dodatkowo w tym dniu na wszystkie dzieci czekać będą animacje i konkursy z nagrodami.

zawadzka

Bezpłatne warsztaty z Dorotą Zawadzką zorganizowane zostaną w atrium rzeszowskiej Plazy. Superniania spotka się z rodzicami w godzinach od 15:00 do 17:00. Warsztaty dotyczyć będą m.in.skutecznego zarządzania czasem przez pracujących rodziców oraz tego, jak zdobyć i utrzymać autorytet. Tematami spotkania będą także: „Kochające Dzieci – Zapracowani Rodzice” (z elementami psychologii relacji i zarządzania czasem dla pracowników) oraz „Moja Rodzina – Moja Firma. Nie musisz wybierać”. Warsztaty są bezpłatne i uczestniczyć w nich mogą wszyscy zainteresowani rodzice.

 

Dorota Zawadzka najbardziej znana jest z telewizyjnego programu Superniania. Na co dzień prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu efektywnego zarządzania czasem we wszystkich aspektach życia. W autorskich wystąpieniach przekazuje wiedzę, która pozwala poprawić relacje w różnych aspektach. Popularyzuje także wiedzę z zakresu wychowania i psychologii rozwojowej w ramach wykładów i szkoleń dla nauczycieli wszystkich typów szkół oraz rodziców.

 

Dodatkowo podczas Dnia Mamy w CH Plaza Rzeszów przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych. W niedzielę 25 maja 2014 r. w godzinach od 12:00 do 18:00 dla dzieci odbędą się m.in.zabawy z animatorami, zajęcia plastyczne, konkursy z nagrodami oraz malowanie buziek. Animatorzy będą czekać na dzieci na parterze CH Plaza Rzeszów.


Data / Czas
25/05/2014
15:00 - 20:00

Lokalizacja / Miejsce
CH Plaza

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.