Czarodziej Driano, Krasnolud Piksel z Budzika i inni...czyli Dzień Dziecka w CH Plaza

RZESZÓW. Rzeszowska Plaza już w najbliższą sobotę (31.05) i niedzielę (01.06) zaprasza najmłodszych na wyjątkowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Oprócz konkursów, animacji, koncertów i pokazów tańca na dzieci czekać będzie Krasnoludek Piksel (postać z programu telewizyjnego Budzik); czarodziej SAN DRIANO oraz aktorzy z Teatru Maska. Wszystkie atrakcje z okazji Dnia Dziecka w rzeszowskiej Plazie odbędą się w sobotę i niedzielę w godzinach od 12:00 do 18:00.

plazadziendz

Krasnoludek Piksel, czyli postać z programu telewizyjnego Budzik TVP 1 i TVP ABC odwiedzi CH Plaza Rzeszów w sobotę 31 maja 2014 r. Od godziny 12 do 18 poprowadzi animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci. Dodatkowo w tym dniu CH Plaza Rzeszów przygotowało dla najmłodszych koncert największych przebojów piosenki dziecięcej z lat 60 i 70 w wykonaniu Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz pokazy taneczne zespołu Klaps. Na scenie w atrium rzeszowskiej Plazy odbędzie się także występ animacyjno-teatralny pt. „Do odważnych świat należy”.

 

W niedzielę 1 czerwca 2014 r. w CH Plaza Rzeszów na dzieci czekać będą aktorzy z Teatru Maska. Od godz. 12.00 dla najmłodszych zaplanowan m.in.. galę piosenki dziecięcej w wykonaniu solistów oraz grupy wokalno – tanecznej Tinttillo oraz występy czarodzieja SAN DRIANO, który zaprezentuje pokaz iluzji i ekwilibrystyki. Odbędą się także konkursy teatralne z nagrodami, prezentacje lalek, kukiełek i marionetek teatralnych. Dzieci, które 1 czerwca odwiedzą CH Plaza Rzeszów będą mogły wziąć także udział m.in. w zabawie w teatr i aktorskim czytaniu bajek. Dodatkowo odbędzie się przegląd piosenki z filmów animowanych Disneya pt. „Bajkowe Przeboje”.

 

To nie wszystko – przez dwa dni imprezy (sobota i niedziela) animatorzy będą prowadzić zajęcia plastyczne i malować dzieciom buzie. Przed wejściem na najmłodszych czekać będzie zjeżdżalnia, zamek i trampolina oraz klaun z balonikami.

 


Data / Czas
31/05/2014 - 01/06/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
CH Plaza

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.