Bezpłatne test słuchu zrobisz we wtorek w Rynku

RZESZÓW. W najbliższy wtorek, 14 lipca, do Rzeszowa dotrze słuchobus – mobilne laboratorium badania słuchu, w którym każdy będzie mógł bezpłatnie zbadać słuch i skorzystać z porad specjalistów.

Rzeszów to kolejny przystanek w trasie Narodowego Testu Słuchu 2015, największej w Polsce kampanii profilaktyki chorób słuchu.

Ekipa Narodowego Testu Słuchu wykonuje test dwustopniowy. Trwający minutę test ecola – przechodzą go wszyscy. Jeśli wykazuje jakiekolwiek wady, od razu kierowany jest na drugi, dokładniejszy: test audiometryczny wykonywany przy pomocy audiometru tonalnego.

Testy są bezbolesne i krótkie. Nie trzeba będzie mieć żadnych skierowań. Wystarczy odwiedzić słuchobus. Każdy pacjent może liczyć na poradę, przekażemy mu konkretne, zindywidualizowane informacje, powiemy, w jakim stanie jest jego słuch i co należy robić, aby o niego dbać.

Na miejscu będą również protetycy, którzy w tych godzinach chętnie odpowiedzą na  pytania

Ambasadorem Narodowego Testu Słuchu 2015 zgodził się być Grzegorz Wilk, znakomity, zmagający się z niedosłuchem wokalista, znany z programów „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Jaka to melodia”.

materiały prasowe, fot. nagłówek: flickr.com/AntoniettaVit


Data / Czas
14/07/2015
09:00 - 15:00

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszów, rynek

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.