Będą grać dla Mikołajka, chorego na białaczkę

RZESZÓW. W czwartek, 14 sierpnia w Klubie Pod Palmą odbędzie się koncert charytatywny. Na scenie wystąpi aż 9 zespołów. Cały dochód z biletów- cegiełek będzie przeznaczony na pomoc dla Mikołajka.

mikolaj

 

ZDJ.: sxc.hu

Mikołajek choruje na białaczkę limfatyczną. Niedawno urodziła mu się siostrzyczka, niestety nie może się z niej cieszyć, ponieważ musiał udać się do szpitala do Krakowa. Rodzice musieli zostawić Rzeszów i wynająć mieszkanie w Krakowie. Aby zająć się małą siostrzyczką Mikołajka, jego tata musiał zrezygnować z pracy.

Dlatego też został zorganizowany koncert, z którego cały dochód zostanie przekazany dla rodziny Mikołajka. Zagrają: Diaboł Boruta, Hermetic Evolution, Kacper Leśniewski, Krzysztof Bara, Mindfield, Steel Velvet, TUG BOAT, Youdash oraz P.A.G.E.

Klub zostanie otwarty o godz. 18.00, koncerty rozpoczną się o godz. 18.30. Bilety- cegiełki w zależności od chęci, ale nie mniej niż 10 zł.

 


Data / Czas
14/08/2014
18:00 - 23:30

Lokalizacja / Miejsce
Klub Pod Palmą

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.