Ania Rusowicz już jutro w Rzeszowie!

RZESZÓW. Już jutro w Wojewódzkim Domu Kultury odbędzie się koncert Ani Rusowicz.

Ania Rusowicz to córka wokalistki Ady Rusowicz oraz muzyka Wojciecha Kordy. Po rodzicach odziedziczyła talent muzyczny. Zaczynała od śpiewania coverów w klubach, ale sukces zawdzięcza płycie, zatytułowanej „Mój big-bit”, na której oprócz swoich kompozycji, zamieściła również  własne interpretacje piosenek swojej mamy. Kolejny album, to „Genesis”. Płyta swoją tematyką nawiązuje do tego co pierwotne, naturalne, bliskie natury.

Podczas gali Fryderyk 2012, Ania została uhonorowana aż czterema statuetkami w kategoriach: Wokalistka Roku, Płyta Roku Pop, Produkcja Muzyczna Roku (wspólnie z Kubą Galińskim) oraz Debiut Roku. W czerwcu 2012 podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Ania została odznaczona nagrodą Superjedynka oraz Nagrodą dziennikarzy.

 

W Rzeszowie można będzie ją zobaczyć i posłuchać już jutro w WDK. Wejście na koncert przewidziano od godz. 18:00, natomiast rozpoczęcie koncertu nastąpi o godz. 19:00.

Cena biletów w przedsprzedaży to 30 zł, natomiast w dniu koncertu 40 zł.

 

ania

 

 

 


Data / Czas
14/03/2014
18:00 - 20:00

Lokalizacja / Miejsce
Wojewódzki Dom Kultury

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.