Wieczór Kabaretowy w WSPiA

RZESZÓW. Krakowski Kabaret PUK będzie gościem Wieczoru Kabaretowego w Wyższej Szkole Prawa i Administracji. W klubie studenckim „Zemsta Docenta” zaprezentuje swój najnowszy program „Let’s PUK it!”. Wieczór Kabaretowy odbędzie się w najbliższy wtorek 18 marca 2014 r. o godzinie 20:00.

PUK_3

Kabaret PUK pochodzi z Krakowa. W skład zespołu wchodzą osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym. Łączą żywiołowość i dynamizm kabaretu z teatralną formą i dbałością o szczegóły. Kabaret tworzą Alan Pakosz; Tomek Biskup; Agata Słowicka; Karol Zapała; Michał Próchniewicz oraz Karol Burski. Są to aktorzy i kabareciarze współpracujący z takimi instytucjami i grupami jak: Teatr KTO (Kraków), Śródmiejski Ośrodek Kultury (Kraków) i Centrum Kultury Rotunda (Kraków). Kabaret PUK to również laureaci wielu ogólnopolskich nagród. Jak mówią członkowie Kabaretu PUK, bawiąc publiczność, śmieją się głównie z samych siebie, a także z codziennego życia studentów.

Wieczory Kabaretowe to już tradycja imprez kulturalnych w Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Na scenie klubu studenckiego „Zemsta Docenta” występowali m.in. Łukasz Błąd (kamratek Kaczka Pchnięta Nożem), Magda Mleczak (kabaret Słoiczek po Cukrze), Marcin Wojciech (kabaret AD HOC), Paweł Reszela (kabaret BezVAT), Piotr Boruta & Czocher, Tomek Nowaczyk (kabaret Czesuaf), Piotr „Mozart” Mocarski (kabaret Widelec) Krzysztof Szubzda (kabaret Hrabi) oraz kabaret Zygzak i Wkręt.

Więcej informacji na temat Kabaretu PUK można znaleźć na stronie www.kabaret-puk.art.pl

 

 

 

 

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Wieczór Kabaretowy w WSPiA”

 1. minecraft games free napisał(a):

  Hello there! This post couldn’t be written any better!
  Looking at this post reminds me of my previous roommate!
  He always kept talking about this. I am going to forward
  this article to him. Pretty sure he will have a very good read.
  Thank you for sharing!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: