Widziałeś go? Pomóż znaleźć Policji oszusta

RZESZÓW. Policja poszukuje mężczyznę, podejrzanego o oszustwo. Ukradł 12 300 zł. Jeśli widziałeś mężczyznę ze zdjęcia, skontaktuj się z Policją. 

poszukin

 

ZDJ.: KWP

Mężczyzna ten dopuścił się oszustwa w jednym z biur podróży w CH Nowy Świat przy ul. Krakowskiej. Jak informuje Policja, mężczyzna ten przedstawił się jako pracownik administracji centrum handlowego,  odpowiedzialny za umowy najmu lokali. Stworzył wrażenie, że dobrze zna właściciela biura, wymieniał też jego imię.

Oszust udawał, że rozmawia przez telefon z właścicielem biura, i tuż po odłożeniu telefonu poprosił pracującą w biurze kobietę, o przekazanie mu kwoty w wysokości 12 300 złotych. Kobieta spełniła prośbę, po czym mężczyzna wyszedł. Wtedy też pracownica  skontaktowała się ze swoim szefem, który zaprzeczył, jakoby wydawał komukolwiek polecenie wypłaty.

Poszukiwany za oszustwo mężczyzna ma ok. 48 lat, 180 cm wzrostu, krępą sylwetkę.

 

Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają człowieka prezentowanego na portrecie pamięciowym, który zamieszczamy w artykule. Nr telefonu w Komisariacie II Policji w Rzeszowie – 17 858 35 50 lub 997.

ap

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: