Uprawiał marihuanę w jednym z mieszkań w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nielegalną uprawę konopi. Zatrzymany prowadził ją w mieszkaniu, w specjalnie do tego celu przygotowanej szafce.

Informację o mężczyźnie mogącym prowadzić nielegalną uprawę konopi uzyskali funkcjonariusze wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Sprawdzając ją, kryminalni weszli do mieszkania podejrzanego. Tam znaleźli 12 sadzonek konopi indyjskich oraz susz roślinny. Mężczyzna nielegalną uprawę prowadził w mieszkaniu, w specjalnie przygotowanej i wyposażonej szafce.

narkotyki kmp 2

W związku z tym, funkcjonariusze zatrzymali 28-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zabezpieczyli również sadzonki roślin oraz znaleziony susz. Przeprowadzone wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany pozyskał ją z własnej, wcześniejszej uprawy. W warunkach domowych prowadził ją od stycznia do marca.

 

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili 28-latkowi dwa zarzuty nielegalnej uprawy konopi indyjskich oraz zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

narkotyki kmp

źródło: KMP Rzeszów

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: