REKLAMA

Tzw. „Łowca pedofilów” zatrzymał w Rzeszowie dwóch mężczyzn (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych przez policję, dzięki akcji Krzysztofa Dymkowskiego, znanego z programu „Łowca pedofilów”. Dymkowski poinformował o tym za pomocą swojego facebookowego profilu.

Przechwytywanie_25

Foto: Facebook / Krzysztof Dymkowski

Obaj zatrzymani mężczyźni chcieli się umówić z 14-latkami w Rzeszowie. Dymkowski doprowadził do prowokacji, by ująć pedofilów na gorącym uczynku. Dokonał tego 8 listopada.

Pierwszego mężczyznę zatrzymano około godziny 10:00. Miał on się umówić na seks z 14-letnią dziewczynką, proponował także narkotyki. Podejrzanym jest kierowca autobusu.

Drugi mężczyzna, w wieku około dwudziestu kilku lat, został złapany w jednym z rzeszowskich hoteli. Dymkowski zaprezentował nagranie, na którym oczekuje na podejrzanego w peruce. Pedofil miał dokonać rezerwacji i przyjechać do czekającej na niego półnagiej dziewczynki. W efekcie prowokacji, wszedł do pokoju, w którym czekały na niego służby.

 

 

12-11-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

TwojaKasiaCizo2019-01-02 19:10:51
0 0
Kapus,oszust,alkoholik,nierob,naciagacz. Poczytac mozna opinie o nim w calym internecie. Ze jeszcze ludzie go sponsoruja,to sie kazdy dziwi.