Trójka zawodników z Podkarpacia nadal w The Voice Of Poland

RZESZOW/PODKARPACIE. Kamil Bijoś i Dominika Kobiałka z Rzeszowa a także Monika Pilarczyk z Dębicy nadal utrzymują się w programie The Voice Of Poland. W sobotę śpiewali na żywo po raz pierwszy.

thev

 

ZDJ.: Youtube

Ostatni odcinek The Voice Of Poland przebiegał na żywo. Wszyscy uczestnicy z Podkarpacia zaprezentowali się tak dobrze, że przeszli do kolejnego etapu. Tym razem to widzowie decydowali, kto ma przejść dalej. Z pozostałej dwójki trenerzy podejmowali decyzję, kto przechodzi dalej.

Monika Pilarczyk zaśpiewała piosenkę Katy Perry, „Unconditionall”. Utwór spodobał się zarówno widzom, któzy zdecydowali, że przejdzie dalej a także jurorom, którzy byli wręcz zachwyceni.

Dominika z kolei zaśpiewała piosenkę grupy LemON pt.” Napraw”. Widzowie zdecydowali, że Dominika wraz z Aleksandrą Węglewicz przechodzi dalej. Marek Piekarczyk wybrał Dominikę.

Z kolei Kamil wykonał utwór Bruno Marsa „Locked Out Of Heaven”. Widzowie wybrali jednak na Maję Gawłowską i Paulinę Romaniuk. Tomson i Baron musieli wybrać, czy w programie zostaje Kamil, czy Wojtek Baranowski. Wybrali Kamila.

Dzięki temu zarówno Kamila, jak i Monikę oraz Dominikę zobaczmy w kolejnym odcinku.

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: