REKLAMA

Tragiczy wypadek w Hyżnem. Kierowca BMW nie żyje, cztery osoby ranne (ZDJĘCIA)

HYŻNE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Hyżnem. W wyniku czołowego zderzenia bmw z mercedesem, pięć osób zostało rannych. Wieczorem w szpitalu, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł kierowca bmw.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 15, w Hyżnem. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Kierujący bmw, 25-letni mieszkaniec gminy Hyżne, jadąc w kierunku Rzeszowa, na łuku drogi zjechał na pobocze, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się z kierującym mercedesem.

W wyniku zderzenia rannych zostało 5 osób. 25-letnia mieszkanka gminy Boguchwała i 24-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, którzy podróżowali osobowym bmw. Obrażenia odnieśli również, 26-letni kierujący mercedesem i jego 49-letni pasażer, mieszkańcy gminy Hyżne. Najciężej ranny 25-latek, kierowca bmw, przetransportowany został do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Pozostali ranni zostali przewiezieni do szpitali karetkami.

Kierujący mercedem był trzeźwy. Stan trzeźwości drugiego kierowcy zostania ustalony w trakcie dalszych czynności. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

(KWP Rzeszów)

31-07-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Szok2018-07-31 22:24:04
0 0
jakim trzeba być idiotą aby spowodować taki wypadek ?
Irek2018-07-31 22:26:35
0 0
wypada czołgiem jedzić po drodze wtedy jest gwarancja że będziemy bezpieczni
marek2018-08-01 00:02:13
0 0
Czy ci ludzie mają rozum?