TAG: wynik - Rzeszów24.pl | Praca Rzeszów ogłoszenia, noclegi, nieruchomości, firmy, mieszkania - hotele, noclegi, ogłoszenia, firmy rzeszów

Karpaty rozbite przez Stal Rzeszów. Krośnianie z pierwszym golem w sezonie (SKRÓT, VIDEO)

PIŁKA NOŻNA: Stalowcy słabsi od Górnika

SIATKÓWKA: Olsztyn pokonany. Fantastyczny Schmitt!

Resovia wygrała na gorącym terenie. Ambitny Cosmos grał o zwycięstwo do ostatnich minut (SKRÓT, FILM)

PIŁKA NOŻNA: Zagrają nie tylko o punkty…

PIŁKA NOŻNA: Stal Rzeszów drugą siłą ligi. Pewna wygrana z Tomasovią

PIŁKA NOŻNA: Zasłużone zwycięstwo Resovii nad Wólczanką

PIŁKA NOŻNA: Resovia lepsza od Hetmana

Pięć bramek w Sieniawie. Kolejne zwycięstwo Resovii

Zła passa przerwana. Resovia lepsza od AZS-u Olsztyn

SIATKÓWKA RZESZÓW: Tie-breaki piętą achillesową Resovii. Rzeszowianie słabsi od Radomia

Asseco Resovia miażdży w Lidze Mistrzów

Resovia – Karpaty 2:1! Ogromne emocje przy Wyspiańskiego. 9 żółtych i 1 czerwona kartka (FILM)

PIŁKA NOŻNA: Resovia pokazała charakter! Bramka “stadiony świata” ratuje punkt w hicie kolejki! (FILM, SKRÓT MECZU)

FINAŁ: Czarni górą w obu grupach. W niedzielę poznamy nowych pierwszoligowców (WYNIKI, RETRANSMISJE)

FINAŁ: Zwycięstwa Hutnika Kraków i Czarnych Rząśnia w drugim dniu katowickiego turnieju (WYNIKI, RETRANSMISJE)

FINAŁ: Katowice i Gorzów Wlkp. wygrywają w pierwszym dniu turnieju. Walka o I ligę trwa (WYNIKI, RETRANSMISJE)

Decydująca walka o I ligę siatkarzy. Transmisje na żywo tylko w Esanok.pl!

Dramat Resovii. Kotwica wygrywa 1:0 po “czerwonym” meczu (FILM)

Resovia Rzeszów remisuje na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg 1:1! Zobacz bramki (FILM)