TAG: liga - Rzeszów24.pl | Praca Rzeszów ogłoszenia, noclegi, nieruchomości, firmy, mieszkania - hotele, noclegi, ogłoszenia, firmy rzeszów

Dramat podczas meczu piłkarskiego. Poważne obrażenia zawodników (ZDJĘCIA)

Niedźwiadki Sanok mistrzami Polski!

Karpaty rozbite przez Stal Rzeszów. Krośnianie z pierwszym golem w sezonie (SKRÓT, VIDEO)

SIATKÓWKA: Olsztyn pokonany. Fantastyczny Schmitt!

Resovia wygrała na gorącym terenie. Ambitny Cosmos grał o zwycięstwo do ostatnich minut (SKRÓT, FILM)

Pokaz siły Resovii. Czwarte zwycięstwo z rzędu

NIEDZIELA: Debiut przed własną publicznością

Cztery bramki w 81. derbach Rzeszowa. Stal – Resovia 2:2. Emocji nie brakowało! (SKRÓT, FILM)

PIŁKA NOŻNA: Resovia i Stal łeb w łeb. Ważny weekend III-ligowców

Udana inauguracja AZS-u Rzeszów

Resovia Rzeszów remisuje z Podlasiem Biała Podlaska 1:1 (SKRÓT, FILM)

Twierdza Resovii zdobyta już w pierwszym pojedynku. Garbarnia Kraków wygrywa 2:0 (SKRÓT, FILM)

Remis Resovii w pierwszym sparingu przed nowym sezonem

PIŁKA NOŻNA: Resovia powalczy o ligowe punkty z Hetmanem

Stal pokonuje Resovię 3:0 w jubileuszowych derbach Rzeszowa (SKRÓT, FILM)

SIATKÓWKA RZESZÓW: Tie-breaki piętą achillesową Resovii. Rzeszowianie słabsi od Radomia

AKTUALIZACJA: Mecz do jednej bramki. Resovia pokonuje Avię 4:0 (FILM, SKRÓT MECZU) (1)

Orzeł Przeworsk urywa punkty Stali Rzeszów. Karpaty Krosno odskakują (ZDJĘCIA)

Trzy do zera! Resovia zdemolowała lidera! (FILM)

CWKS RESOVIA: Przed piłkarskim hitem – mecz z Karpatami