Google

Rzeszowskie przedszkole w Mam Talent!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę o godz. 20.00 w telewizji TVN zespół Gabcia i Przyjaciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 i z Przedszkola Publicznego nr 20 w Rzeszowie wystąpi w programie Mam Talent TVN.

Protest u prezydenta. Rodzice mówią "nie" rewolucji w przedszkolach

RZESZÓW / PODKARPACIE. „Nie oszczędzajcie na naszych dzieciach” – apelowali rodzice, którzy w środę spotkali się z prezydentem miasta Tadeuszem Ferencem. Protest dotyczy planów połączenia placówek przedszkolnych.

Podkarpacie ma nowego kuratora oświaty

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kilka tygodni temu ze stanowiska kuratora odwołano Jacka Wojtasa. Jego miejsce zajmie dyrektorka Gimnazjum w Iwierzycach, Małgorzata Rauch.

Język chiński dla przedszkolaków

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do Rzeszowa przyjechały cztery native-speakerki z Chin. Będą studiowały oraz uczyły przedszkolaki języka chińskiego.

O rewolucji w sklepikach szkolnych: "Ingerencji w nasze życie mówimy NIE!"

RZESZÓW/PODKARPACIE. Z dniem 1 września 2015 r. weszła w życie nowela ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz rozporządzenie ministra zdrowia z dnia 26 sierpnia 2015 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.

Uroczyste otwarcie żłobka „Bajkowy Świat”

PRZEWORSK / PODKARPACIE. 28 sierpnia w piątek wicewojewoda podkarpacki Grażyna Borek weźmie udział w uroczystym otwarciu żłobka „Bajkowy Świat”, który powstał przy Wyższej Szkole Społeczno-Gospodarczej w Przeworsku w ramach programu „Maluch na uczelni”.

RZESZÓW: Juwenalia i KultURalia dzień drugi! Zobacz PROGRAM co, gdzie i kiedy (FILM, ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Zabawy podczas rzeszowskiego święta studentów ciąg dalszy. Dzisiaj druga odsłona juwenaliowych atrakcji. Zobacz , co organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników. Publikujemy również relację z pierwszego dnia wielkiego imprezowania!

Zapisz dziecko do przedszkola. Dziś startują zapisy

RZESZÓW. Dzisiaj rozpoczęły się zapisy do rzeszowskich przedszkoli. Rodzice mogą zgłosić dziecko do trzech wybranych przez siebie placówek, spośród 41 przedszkoli i 11 punktów przedszkolnych, działających przy szkołach podstawowych.

RZESZÓW: Skoki spadochronowe w tandemie. To wcale nie jest trudne! Przekonaj się (FILM)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sezon skoków spadochronowych przed nami, jest więc zatem okazja do przeżycia niepowtarzalnych emocji na wysokości nawet 4000 metrów. Wraz z instruktorem Pawłem Panasiem, przybliżamy Państwu specyfikę skoku w tandemie, na jaki zdecydowała się Pani Ela. Wszystko zaczyna się od rezerwacji terminu i miejsca, a później…

Wakacje w Rzeszowskim Domu Kultury

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Dla dzieci od 7 do 12 lat Rzeszowski Dom Kultury podczas wakacji organizuje turnusy wypoczynkowe. Od 1 lipca do 9 sierpnia w różnych filiach RDK w godzinach od 9.00 – 14.00 dzieci spędzać będą czas pod okiem opiekunów w przyjaznej atmosferze.

Kalendarz Imprez

<< Marzec 2018 >>
PWŚCPSN
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ Transmisje Mszy