Sukces młodych judoków z Rzeszowa! Worek medali na międzynarodowym turnieju (FOTO)

Młodzi judocy Millenium Rzeszów zwyciężyli w klasyfikacji ogólnej Międzynarodowego Turnieju Judo Młodzików i Dzieci w Mysłowicach. Rzeszowscy judocy zdobyli łącznie 18 medali.

77272414_1286377568201867_5572230019381460992_n

Zawodnicy i zawodniczki Millenium Rzeszów spisali się doskonale, zdobywając kolejny worek medali. Młodzi rzeszowscy judocy osiągnęli najwięcej miejsc na podium w całej stawce Międzynarodowego Turnieju Judo Młodzików i Dzieci w Mysłowicach.

Złoto wywalczyli: Paweł Surdel do 46 kg, Mateusz Grendys do 66 kg, Szymon Lampart do 39 kg, Krystian Bethoon do 30 kg, Ignacy Dziepak do 36 kg, Lena Kuzia do 36 kg, Julia Dec do 42 kg, Nikola Czach do 27 kg.

mysloowice.

Srebrne medale zdobyli: Szymon Niemiec do 42 kg oraz Karol Belcyr do 36 kg.

Na najniższym stopniu podium znaleźli się: Bartłomiej Sobczyk do 60 kg, Michał Klimko do 66 kg, Igor Lampart do 73 kg, Igor Domowicz do 46 kg, Nathan Majka do 48 kg, Kacper Rozborski do 30 kg, Antoni Berkowicz do 39 kg, Radosław Kiczek do 36 kg.

Tuż za podium stanęli: Tomasz Dziedzic do 39 kg, Panek Filip do 36 kg oraz Panek Kamil do 60 kg.

W turnieju wystartowało blisko 400 uczestników z Czech, Słowacji, Ukrainy oraz Polski.