Stal Rzeszów przegrywa w Limanowej 1:2. Bramka “stadiony świata” młodego zawodnika gospodarzy (FILM)

Piłkarze Stali Rzeszów przegrali na wyjeździe z Limanovią Szubryt Limanowa 1:2 w meczu 24. kolejki II ligi. Bramki dla gospodarzy padały tuż po gwizdku sędziego na rozpoczęcie pierwszej i drugiej połowy. Rzeszowianie odpowiedzieli jednym trafieniem. Ozdobą meczu była bramka zawodnika gospodarzy Damiana Majchera.

Od  53. minuty, goście grali z przewagą jednego zawodnika po tym, jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Arkadiusz Serafin.

Limanovia Szubryt Limanowa – Stal Rzeszów 2:1 (1:0)