SIATKÓWKA RZESZÓW: Tie-breaki piętą achillesową Resovii. Rzeszowianie słabsi od Radomia

RADOM. Drużyna Cerrad Czarni Radom lepsza od Asseco Resovii Rzeszów w 9. kolejce siatkarskiej PlusLigi. Zwycięstwo 3:2 pozwoliło gospodarzom na utrzymanie pozycji lidera. Dla rzeszowian była to już piąta porażka w obecnym sezonie.
Mistrzowie Polski przegrali pierwszego seta na przewagi 27:25. Dwie kolejne partie należały już do podopiecznych Andrzeja Kowala. Formalności siatkarze z Rzeszowa mieli dokonać w trzecim secie, ale znów na przewagi wygrali gospodarze. W tie-breaku więcej zimnej krwi zachowali siatkarze z Radomia, wygrywając 15:10.

Cerrad Czarni Radom utrzymał się na pozycji lidera PlusLigi. Po 9 spotkaniach zespół zgromadził na swoim koncie 23 punkty. O siedem oczek mniej ma Resovia, która zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.

Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (27:25, 21:25, 18:25, 27:25, 15:10)

Cerrad Czarni: Bartłomiej Bołądź, Lucas Kampa, Michał Ostrowski, Daniel Pliński, Artur Szalpuk, Wojciech Żaliński, Neven Majstorović (libero) oraz Igor Grobelny, Bartłomiej Grzechnik, Zack La Cavera, Patryk Szczurek.

Asseco Resovia: Olieg Achrem, Fabian Drzyzga, Russell Holmes, Bartosz Kurek, Dmytro Paszycki, Nikołaj Penczew, Krzysztof Ignaczak (libero) oraz Dawid Dryja, Łukasz Perłowski, Aleksander Śliwka, Dominik Witczak, Damian Wojtaszek.

(az)

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: