Rzeszowskie akrobatki z tytułami mistrzyń świata!

15 i 16 grudnia odbywały się mistrzostwa świata w akrobatyce powietrznej. Reprezentantki klubu Aerial Studio Rzeszów zdobyły w czeskiej Pradze dwa tytuły mistrzowskie i jeden wicemistrzowski. To ogromny sukces młodych rzeszowianek.

cz 1_1

Wielkie sukcesy na mistrzostwach świata w akrobatyce powietrznej odniosły rzeszowianki z Aerial Studio Rzeszów.

Tytuł mistrza świata w kategorii aerial silks 10-13, wywalczyła Weronika Blahaczek. W kategorii wiekowej 14-17 po złoto sięgnęła Daria Serwińska, a tytuł wicemistrzowski wpadł w ręce Klaudii Taszakowskiej, która startowała w kategorii aerial hoop.

Warto dodać, że trenerem jest Anna Węklar, która rok temu sama zdobyła tytuł mistrza świata, a teraz poprowadziła swoje zawodniczki na mistrzowskie podium.

Źródło: materiał nadesłany