Rzeszowski student przyszedł na zajęcia w koszulce SS

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zarzut publicznego propagowania ustroju faszystowskiego usłyszał od policjantów student jednej z rzeszowskich uczelni. Mężczyzna przyszedł na zajęcia ubrany w koszulkę z faszystowskim symbolem w postaci emblematu jednostki SS. Grozi mu za to kara do 2 lat więzienia.

c

foto: archiwum tvPodkarpacie.pl

Do zdarzenia doszło początkiem października. Podejrzany, student jednej z rzeszowskich uczelni przyszedł na zajęcia ubrany w koszulkę z wizerunkiem faszystowskiego symbolu. Był to herb, emblemat hitlerowskiej jednostki SS. O zdarzeniu policjantów zawiadomił inny uczestnik zajęć.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z wydziału do zwalczania przestępczości pseudokibiców. Funkcjonariusze ustalili, tożsamość podejrzanego. To studiujący w Rzeszowie 20-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

20-latek przyznał się do winy. Policjanci przedstawili mu zarzut publicznego propagowania faszyzmu.

źrodło: KMP Rzeszów

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

komentarze 2 do “Rzeszowski student przyszedł na zajęcia w koszulce SS”

 1. Joseph Goebbels napisał(a):

  Jeżeli to idiota, to podda się karze :P. A może to po prostu „rekonstruktor historii”? …skoro znalazła się menda w stylu ub-eckiego konfidenta?Widuję często małolaty w koszulkach z sierpem i młotem, mordercą „Che”,…no ale My naziści czy faszyści do takich strzelamy a w tym kraju jest ograniczony dostęp do broni, więc tylko dlatego BEZKARNIE debile paradują po mieście.Nie bardzo teraz rozumiem na czym polega „wolność poglądów” w tym kraju? Gdzie jest „równe traktowanie”, zakazu propagowania „totalitaryzmów” 😀 😀 ?

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • Dawid Gęsicki z łady FROM SANOK napisał(a):

   a muj kolegato gra w baterfield 1, i graniemcami , cos mu za to grozi???????? martwiesie o niego boto fajnmy facio

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: