REKLAMA

Rzeszowski salon fryzjerski w programie TVN

RZESZÓW / PODKARPACIE. Paweł Żelazo jest właścicielem salonu Paul Ferro. Nagrał filmik, dzięki któremu dostał się do programu „Afera fryzjera” emitowanego w TVN Style. Nad udoskonaleniem jego firmy pracowali specjaliści. Zmiany możemy zobaczyć nie tylko na ekranie telewizora, ale również w praktyce…

1

foto: kadr z programu „Afera Fryzjera”

Program prowadzą Maciej Wróblewski (stylista fryzur) oraz Maciej Maniewski – mistrz sztuki fryzjerskiej. Ich projekt ma charakter rozrywkowy. Specjaliści w dziedzinie fryzur doradzają, jak można w profesjonalny sposób zmienić oblicze salonu.

Na wzięcie udziału w programie zdecydował się 26-letni Paweł Żelazo – właściciel rzeszowskiego „Paul Ferro” (ul. Sikorskiego). Wysyłając zdjęcia, filmik i krótki tekst określający problemy, z jakimi boryka się jego firma, spełnił warunki i dostał zielone światło od prowadzących.

Ekipa filmowa spędziła w jego salonie 4 dni. Nagranie powstało pod koniec lipca, a kilka dni temu po raz pierwszy ujrzało światło dzienne na TVN Style.

Powtórkę będzie można zobaczyć w czwartek (27 października) o godz. 12:55 i 20:55. Tego samego dnia pojawi się też na playerze TVN-u.

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku (9:00 – 20:00) oraz w soboty (8:00 – 14:00).

(az)

26-10-2016


Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Iwona 2018-10-10 21:29:01
0 0
To co robi z włosami Paweł to jest wirtuozeria , sztych i niesamowite umiejętności , przyjeżdżałam aż z Krosna i zawsze wychodziłam mega zadowolona , ufałam mu nie w 100 ale 200 procentach ( dla czego ufałam bo musiałam wyjechać ) polecam i będę polecać . Żałuję że nie może zająć się moimi włosami , bo Paweł kocha to co robi , życzę mu samych sukcesów ,i mało upierdliwych klientów , serdeczności Iwona Krosno