REKLAMA

Rzeszowski salon fryzjerski w programie TVN

RZESZÓW / PODKARPACIE. Paweł Żelazo jest właścicielem salonu Paul Ferro. Nagrał filmik, dzięki któremu dostał się do programu „Afera fryzjera” emitowanego w TVN Style. Nad udoskonaleniem jego firmy pracowali specjaliści. Zmiany możemy zobaczyć nie tylko na ekranie telewizora, ale również w praktyce…

1

foto: kadr z programu „Afera Fryzjera”

Program prowadzą Maciej Wróblewski (stylista fryzur) oraz Maciej Maniewski – mistrz sztuki fryzjerskiej. Ich projekt ma charakter rozrywkowy. Specjaliści w dziedzinie fryzur doradzają, jak można w profesjonalny sposób zmienić oblicze salonu.

Na wzięcie udziału w programie zdecydował się 26-letni Paweł Żelazo – właściciel rzeszowskiego „Paul Ferro” (ul. Sikorskiego). Wysyłając zdjęcia, filmik i krótki tekst określający problemy, z jakimi boryka się jego firma, spełnił warunki i dostał zielone światło od prowadzących.

Ekipa filmowa spędziła w jego salonie 4 dni. Nagranie powstało pod koniec lipca, a kilka dni temu po raz pierwszy ujrzało światło dzienne na TVN Style.

Powtórkę będzie można zobaczyć w czwartek (27 października) o godz. 12:55 i 20:55. Tego samego dnia pojawi się też na playerze TVN-u.

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku (9:00 – 20:00) oraz w soboty (8:00 – 14:00).

(az)

26-10-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Iwona 2018-10-10 21:29:01
0 0
To co robi z włosami Paweł to jest wirtuozeria , sztych i niesamowite umiejętności , przyjeżdżałam aż z Krosna i zawsze wychodziłam mega zadowolona , ufałam mu nie w 100 ale 200 procentach ( dla czego ufałam bo musiałam wyjechać ) polecam i będę polecać . Żałuję że nie może zająć się moimi włosami , bo Paweł kocha to co robi , życzę mu samych sukcesów ,i mało upierdliwych klientów , serdeczności Iwona Krosno