REKLAMA

RZESZÓW: 3 osoby ranne w wypadku na Dąbrowskiego. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności środowego wypadku na ulicy Dąbrowskiego. W wyniku zderzenia trzech samochodów, trzy osoby zostały ranne. Po zdarzeniu nieustalony kierowca opla corsa oddalił się z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Policjanci ustalają tożsamość tego kierowcy.

303-196501
Foto: Podkarpacka Policja

Do wypadku doszło w środę około godziny 22:40. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem corsą, jadąc ulicą Dąbrowskiego w kierunku centrum miasta, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym citroenem C5. Siłą uderzenia citroen zjechał na prawy pas i uderzył w jadącego w tym samym kierunku opla astrę.

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby. 57-letni kierowca citroena i jego pasażerka (59-letnia kobieta) oraz 37-letni kierowca opla astry. Obrażenia pasażerki citroena są poważne.

Kierujący oplem corsą oddali się z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku i poszukują kierowcy opla corsy.

Źródło: Podkarpacka Policja

10-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline