REKLAMA

RZESZÓW. Tragiczny wypadek! Nie żyje 60-latek przygnieciony przez wózek widłowy

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w środę (5 lutego br.) przy ulicy Okulickiego. Na terenie parkingu operator wózka widłowego, cofając, nie zauważył przechodzącego mężczyzny i przygniótł go do burty zaparkowanego samochodu ciężarowego. Mimo podjętej reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

fork-lift-truck-1430377_960_720

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

Do wypadku doszło w środę około godziny 6:00 na parkingu przy ulicy Okulickiego. Jak ustalili policjanci, kierujący wózkiem widłowym cofał pojazdem i nie zauważył przechodzącego wzdłuż zaparkowanego tira mężczyzny. Mężczyzna ten został przygnieciony do boku pojazdu.

Mimo podjętej reanimacji, 60-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego zmarł. 30-letni operator wózka widłowego był trzeźwy.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Źródło: Podkarpacka Policja

05-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Wiola2020-02-06 09:50:34
0 0
W przypadku śmiertelnego zdarzenia komunikacyjnego należy pamiętać, iż rodzinie osoby zmarłej, należy się zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy zdarzenia. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Inline
Inline