RZESZÓW: Syn usiłował zabić matkę nożem. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala

RZESZÓW: Policjanci interweniowali w mieszkaniu, gdzie doszło do ugodzenia nożem kobiety. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 47-letniego syna kobiety, która z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

W piątek wieczorem policjanci interweniowali w mieszkaniu przy ulicy Kochanowskiego. Na miejscu funkcjonariusze zastali zagładzającą interwencję, oraz jej brata i matkę. 69-letnia kobieta miała obrażenia zadane nożem. Policjanci wezwali pogotowie oraz zatrzymali 47-letniego syna pokrzywdzonej.

Na miejsce przybył prokurator. Pod jego nadzorem policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów przedstawił zatrzymanemu zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu.

Dzisiaj na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. W sprawie prowadzone jest dalsze śledztwo.

policja

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: