REKLAMA

RZESZÓW: Śmiertelne potrącenie na ulicy Krakowskiej

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kierujący volvo, jadąc w kierunku Krakowa, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł. Na miejscu, nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia pracowali funkcjonariusze drogówki. O godzinie 11:30 zakończyły się tam utrudnienia.

303-133881_1_2

Foto: Podkarpacka Policja

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 6:50, na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że kierujący volvo, 57-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc lewym pasem w kierunku Krakowa, na wysokości galerii handlowej Nowy Świat, potrącił pieszego. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu, nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia, pracowali policjanci i prokurator. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy. O godzinie 11:30 zakończyły się tam utrudnienia.

Źródło: Podkarpacka Policja

03-12-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

mieszkanka Rzeszowa2018-12-04 11:51:36
0 0
Na tym przejściu kierowcy zachowują się skandalicznie. Wielokrotnie byłam świadkiem tego, jak zajeżdżali pieszym dosłownie pod kolana, piesi się wracali z połowy jezdni, kierowcy zatrzymywali się tylko na jednym pasie, a na pasie obok rozpędzone samochody wjeżdżały na przejście... Codziennie przechodzę z KRNu do Nowego Świata i wolę przejść dołem, niż iść na to przejście... Już dawno powinna tam być sygnalizacja świetlna!