Rzeszów rośnie w siłę. Loteria dla nowo zameldowanych

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 2013 roku do Rzeszowa przeprowadziło się prawie 25 tysięcy osób. Nowi mieszkańcy mieli okazję wziąć udział w specjalnej loterii i wygrać cenne nagrody.

b

foto: archiwum rzeszow24.pl

Dane statystyczne mówią jasno: Rzeszów coraz bardziej się zaludnia. Jedno z lepiej rozwijających się miast w Polsce przyciąga mieszkańców mniejszych miejscowości i zatrzymuje… studentów.

Od 2013 roku liczba mieszkańców stolicy Podkarpacia wzrosła o prawie 25 tysięcy. Miasto innowacji zamieszkuje obecnie 187 629 zameldowanych osób. Ta liczba z pewnością będzie szła w górę. Wliczając osoby niezameldowane, w Rzeszowie żyje około 200 tysięcy ludzi.

Dla tych, którzy wprowadzili się do Rzeszowa w 2013 roku, lub później, zorganizowano loterię „Zamelduj się w Rzeszowie”. Do losowania nagród stanęło około 1000 osób. Dziewięć osób znalazło się w gronie szczęśliwców.

Większość rzeszowian pozytywnie ocenia warunki życia w stolicy Podkarpacia. Według ankiety przeprowadzonej przez UR, aż 82% twierdzi, że w Rzeszowie mieszka im się dobrze.

(az)

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: