Rzeszów pożegna wrzesień rockowym uderzeniem

Końcem września, jak co roku, na rzeszowskich Bulwarach usłyszymy dobrą, rockową muzykę. Nie da się ukryć, że Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych – Rockowa Noc już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia.

d

Rok 2016 to już jedenasta edycja festiwalu, który cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród odbiorców jak i zespołów startujących do konkursu. Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznych. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadających kontraktów z wytwórniami fonograficznymi. Dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności. Walka w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnych studiu nagraniowym.

Nieodłącznym elementem festiwalu jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały między innymi zespoły takie jak Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA czy Acid Drinkers.

Program Rockowej Nocy 2016:

START – 24 września, godz. 16.00 – występ finalistów konkursu: The Suits – Warszawa, Ostatni w Raju – Kraków, BLANT – Łańcut, Shartten – Siercza, All We Left Behind – Jarosław.

– godz. 18.30 – koncert zespołu Fat Staff

– godz. 19.00 – koncert zespołu Biegun Zachodni

– godz. 19.30 – koncert zespołu Jesus Chrysler Suicide

– godz. 20.15 – ogłoszenie wyników konkursu

– godz. 20.30 – koncert zespołu KOBRANOCKA

za: www.rzeszow.pl

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: