REKLAMA

RZESZÓW: Poszukiwani świadkowie potrącenia chłopca

Policjanci poszukują świadków oraz osób mogących mieć wiedzę na temat okoliczności zdarzenia drogowego. 12 października na ulicy Jagiellońskiej w Rzeszowie został potrącony chłopiec. Sprawczyni wypadku odjechała.

policja_1_1

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia drogowego doszło w piątek 12 października 2018 roku, około godziny 13:10 w Rzeszowie na ulicy Jagiellońskiej. Kierująca nieustalonym pojazdem, jadąca od ul. Langiewicza w kierunku ul. Lisa-Kuli potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych chłopca. Następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Wszystkie osoby, mogące mieć wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z Referatem ds Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, który znajduje się na ul. Jagiellońskiej 11 w pokoju nr 7. Zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30. Informacji można również udzielić telefonicznie pod numerem: 17 858 3453.

Źródło: Podkarpacka Policja

07-11-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

wypad2018-11-07 10:13:18
0 0
całe miasto, każde przejście - skrzyżowanie - rondo w kamerach, a ci szukają świadków...