RZESZÓW: Pijana kobieta opiekowała się dzieckiem. Miała 2,3 promila alkoholu w organiźmie

RZESZÓW / ŚRÓDMIEŚCIE. Policjanci z komisariatu w Śródmieściu interweniowali wobec nietrzeźwej kobiety opiekującej się dzieckiem. Badanie alkomatem wykazało u niej prawie 2,3 promila. Kobiecie grozi teraz odpowiedzialność karana.

Wczoraj około godziny 11.30 policjanci zostali powiadomieni o kobiecie, która będąc pod wpływem alkoholu opiekowała się dzieckiem. Policjantów zawiadomili przechodnie. Zauważyli kobietę prowadzącą wózek, która przewróciła się. Gdy udzielali jej pomocy, poczuli od niej alkohol i wezwali Policję.

Funkcjonariusze potwierdzili, że kobieta jest nietrzeźwa. Badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w jej organizmie. Pod jej opieka przebywała 1,5 roczna dziewczynka. Policjanci skontaktowali się z matką dziecka i poinformowali ją o incydencie. Ustalili również, że opiekę nad dzieckiem przejmie dziadek.

W sprawie przeprowadzone zostaną czynności wyjaśniające. Jeżeli swoim postępowaniem opiekunka naraziła dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, grozi jej odpowiedzialność karna.

policja

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: