RZESZÓW: Nietrzeźwa matka opiekował się dzieckiem

RZESZÓW. Wczoraj policjanci interweniowali w rejonie ulicy Ks. Jałowego, gdzie nietrzeźwa kobieta miała opiekować się dzieckiem. Na miejscu zastano mieszkankę Rzeszowa spacerującą z 8-letnim chłopcem. Matka miała 2,59 promila zawartości alkoholu w organizmie. Kobietę przewieziono do izby wytrzeźwień. Dziecko przekazano pod opiekę ojca.

Około godziny 22:45 policjanci zostali zawiadomieni o nietrzeźwej kobiecie, która miała pod opieką dziecko. Skierowani na miejsce policjanci zastali w rejonie ulicy Ks. Jałowego 32-letnia mieszkankę Rzeszowa. Razem z kobietą był jej 8-letni syn. Okazało się, ze faktycznie kobieta jest nietrzeźwa. Badanie wykazało u niej 2,59 promila zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci przewieźli matkę wraz z dzieckiem do komendy oraz zawiadomili ojca chłopca. Mężczyzna niezwłocznie stawił się w komendzie i zaopiekował się synem. Kobieta z uwagi na stan nietrzeźwości została natomiast przewieziona do izby wytrzeźwień. W sprawie trwają czynności wyjaśniające.

Zdjęcie: archiwum KMP

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: