Google

Kiedyś w PZPR. Dzisiaj odmieniona, podkarpacka gwiazda PiS-u?

PODKARPACIE. Poseł Stanisław Piotrowicz wyszedł z cienia. Chętnie zapraszany do znanych programów telewizyjnych, cieszący się opinią „pracusia” w oczach kolegów z PiS. Medialną burzę wokół swojej osoby zawdzięcza jednak nie tylko dobrym wydarzeniom…

CZAS NA REPORTAŻ: "Zrobimy cyganom husarię..."

RZESZÓW / PODKARPACIE. Poczuliśmy Niepodległość na własnej skórze – mówią redakcji naszego portalu dwaj młodzi rzeszowianie, którzy wybrali się na mecz polskiej kadry do Bukaresztu. Czy ich wyjazd na pewno okazał się patriotycznym spełnieniem marzeń? Zapraszamy na reportaż obrazujący polską rzeczywistość w stolicy Rumunii.

Podróż z aparatem. Zobacz niezwykłe fotografie 18-latka (WYWIAD, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Ma 18 lat, ogromną pasję, i plany. Prowadzi swój fotograficzno-podróżniczy blog na facebooku. Tydzień bez ukochanego aparatu i wyjazdu w Bieszczady to dla niego tydzień stracony. Zapraszamy na wywiad z Grzegorzem Biegą – młodym twórcą strony GrzesiuTravel.

Tysiące Rzeszowian na Marszu dla Życia i Rodziny. "Chcemy więcej małych brzdąców" [DUŻO ZDJĘĆ]

– Jesteśmy tu, aby złożyć hołd macierzyństwu, rodzicielstwu i rodzinie – mówił do uczestników niedzielnego Marszu dla Życia i Rodziny w Rzeszowie prof. Bogdan Chazan. Swoje poparcie dla tradycyjnych, chrześcijańskich wartości manifestowało ponad 2 tys. Rzeszowian – od najmłodszych do najstarszych.

BLOGI: "Podryw może być tak zły, że zadziała..."

RZESZÓW / PODKARPACIE. Snapchat, Twitter, Instagram. Portale społecznościowe mnożą się jak e-grzyby po deszczu. Niektórzy mówią, że życie wirtualne zaczęło wypierać życie realne. Zapraszamy na kolejny wpis Agnieszki Wszołek.

BLOGI: "Zazdroszczę, że w Rzeszowie widzicie niebo"

RZESZÓW / PODKARPACIE. Czy mieszkańcy stolicy Podkarpacia mają… wszystko? Zapraszamy na szóstą odsłonę bloga Agnieszki Wszołek.

Żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich najlepszy na Międzynarodowych Zawodach Snajperskich

St. szer. Adam Czaja z 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla zdobył wyróżnienie za oddanie najprecyzyjniejszego strzału podczas Międzynarodowych Zawodach Snajperskich w czeskim Bzenec. Polski snajper popisał się nie lada wyczynem.

BLOGI: "Zostało mi kilka godzin życia..."

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Czy wy też macie czasami wrażenie, że jesteście niezniszczalni, wytrzymali i odporni na wszystko? Zapraszamy na kolejną odsłonę bloga autorstwa Agnieszki Wszołek.

BLOGI: Lista rzeczy, które trzeba zrobić przed śmiercią. Masz już swoją?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Słyszeliście o idei „bucket list”? To dowód na to, że ludzie potrafią myśleć długofalowo. Zapraszamy na kolejne wydanie bloga Agnieszki Wszołek.

BLOGI: "Rzeszowie, musisz biegać jak najwięcej, bo Kraków nie może..."

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Jak odnaleźć się w… zabieganym świecie? Zapraszamy państwa na pierwszą odsłonę bloga naszego portalu. Autorką wpisu jest Agnieszka Wszołek.

"Budujemy mentalność zwycięzcy i zbliżamy się do Jezusa" (WYWIAD)

RZESZÓW / PODKARPACIE. 18 marca wieczorem setki osób wyruszą z Rzeszowa w trzecią Ekstremalną Drogę Krzyżową. Do przejścia będzie ponad 40 km. Jak taka wędrówka wpływa na wiarę? Kto może spróbować swoich sił i wziąć udział? Co zabrać ze sobą na EDK? Na te pytania w rozmowie z Rzeszów24.pl odpowiada jeden z koordynatorów akcji, Adrian Skoczylas.

Dramatyczny apel Polaków z Mariupola do władz: „Jesteśmy gotowi sprzątać w Polsce ulice” (VIDEO)

W momencie, kiedy Ewa Kopacz pozuje na obrończynię praw człowieka i humanitaryzmu, Polacy z Mariupola nie mają możliwości powrotu do Ojczyzny.

Tomasz Poręba szefem wpływowego konserwatywnego europejskiego think-tanku New Direction

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba został wczoraj wybrany na stanowisko szefa Fundacji „New Direction”, konserwatywnego europejskiego think-tanku z siedzibą w Brukseli.

RZESZÓW24.PL: Eksplozja wody w Solinie. Zobacz wyjątkowe zdjęcia z lotu ptaka (FILM)

SOLINA / PODKARPACIE. Ci, którzy piątkowe przedpołudnie spędzili w okolicach bieszczadzkiej zapory, mieli okazję do obejrzenia zrzutu wody ze zbiornika solińskiego. Akcje te wykonywane są z konieczności utrzymania niezbędnej rezerwy powodziowej. Zapraszamy do obejrzenia unikalnych zdjęć z lotu ptaka wykonanych przez nasz portal.

SKYWAYRUN: Nocny bieg po płycie lotniska już za nami! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / JASIONKA. W nocy z soboty na niedzielę odbył się bieg po pasie startowym lotniska w Jasionce! Imprezie patronował Rzeszów24.pl i P24.pl

Nie wiesz, co powstaje w Rzeszowie? Prezydent zabierze Cię na wycieczkę! Autobusem

RZESZÓW. W każdą niedziele po mieście będzie jeździł specjalny autobus, którym rzeszowianie będą mogli zwiedzić całe miasto. Lektor będzie opowiadał o trwających, zakończonych i planowanych inwestycjach.

Developres SkyRes Rzeszów poległ w meczu z SK bank Legionovą Legionowo (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Rzeszowskie siatkarki przegrały 1:3. Rewanżowy mecz został zaplanowany na 21 kwietnia w Legionowie.

W niedziele odbył się rzeszowski półmaraton! Pobiegło około 1,2 tys. biegaczy! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. W niedzielnym rzeszowskim półmaratonie wzięło udział około tysiąc dwustu biegaczy!

Ciemnego "środka" nie będzie. Trwają prace nad zmianą kolorystyki koncepcji przebudowy deptaków (WIZUALIZACJE)

RZESZÓW. Rozpoczęcie inwestycji, na której wyjątkowo zależy włodarzom miasta, trzeba będzie poczekać. Pieniądze na dokumentacje projektową są, ale procedura jest długa. Miasto obiecuje, że prace ruszą w tym roku.

I Podkarpackie Pokazy Lotnicze odbędą się w Mielcu. Ale dopiero we wrześniu

PODKARPACIE. Lotnicze akrobacje, ekspozycje sprzętu lotniczego, występy artystyczne gwiazd, prezentacje, mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży – tak w skrócie wygląda plan I Podkarpackich Pokazów Lotniczych.

Kalendarz Imprez

<< Marzec 2018 >>
PWŚCPSN
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
IMPREZY DZISIAJ DODAJ IMPREZĘ Transmisje Mszy