PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Numer ofery: StPr/19/4926 Dodne przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy:
36-062 Zaczernie 190F, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków:
Zadania: Praca przy utrzymaniu produkcji włókna światłowodowego, Aspekt automatyki, pneumatyki, instalacja gazów technicznych i czystych, mechanika, utrzymanie sieci i urządzeń elektrycznych- w zależności od kompetencji kandydata byłby on odpowiedzialny za odpowiedni wycinek tego zakresu, Wykonywanie przeglądów okresowych i wykonywanie raportów z przeglądów, Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń i maszyn, Nadzór nad podwykonawcami w przypadku prac zleconych na zewnątrz i wyszukiwanie ofert rynku do znalezienia odpowiedniego dostawcy, Pilnowanie stanów magazynowych części zamiennych, Dokonywanie obchodów zgodnie z harmonogramem kontroli, Praca w systemie 3-zmianowym, 8-godzinnym
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
Data rozpoczęcia:
03.09.2019
Wynagrodzenie brutto:
od 3 480 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
inżynier automatyki i robotyki

Wymagania Konieczne

Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Wymagania Pożądane

Wymagania Dodatkowe

Dane pracodawcy

Pracodawca:
FIBRAIN SP Z O.O.
Krótki opis działalności gospodarczej:
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
praca@fibrain.pl
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Kontakt: Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@fibrain.pl z nagłówkiem e-maila w postaci: Kandydatura [ZAC-02/UR/19] imię i nazwisko, Stanowisko: Pracownik utrzymania ruchu Zapraszamy. Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)." Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).
Sposób kontaktu / przekazania dokum:
Preferowane formy kontaktu: e-mail
Powrót do listy ofert PUP Przeglądaj oferty z Rzeszów24.pl
Dodaj ogłoszenie o pracę w Rzeszów24.pl
Inline
Inline