SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Numer ofery: StPr/19/3228 Dodne przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy:
REFORMACKA 8, 35-026 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków:
Biuro Rachunkowe ASSET zatrudni pracownika na stanowisko: Samodzielny księgowy Wymagania: wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne, znajomość programu CDN OPTiMA, Płatnik, znajomość przepisów prawa pracy. doświadczenie: minimum 2 lata na stanowisku Księgowy Wymagania: wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne, znajomość programu CDN OPTiMA, Płatnik, znajomość ustawy o rachunkowości, przepisy prawa pracy, prawo podatkowe, podatek VAT. doświadczenie: minimum 2 lata na stanowisku samodzielny księgowy, preferowane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym. zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości, spraw kadrowo-płacowych podmiotów gospodarczych. Bieżące księgowanie dostarczonych dokumentów oraz naliczanie zaliczek na podatek. Sporządzanie zeznań rocznych oraz sprawozdań finansowych.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
Data rozpoczęcia:
01.07.2019
Wynagrodzenie brutto:
od 3 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
księgowy

Wymagania Konieczne

Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
OBSŁUGA KSIĘGOWO-RACHUNKOWYCH PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH
KSIĘGOWOŚĆ KOMPUTEROWA
KADRY I PŁACE(ERP OPTIMA, PŁATNIK)
KSIĘGOWOŚĆ, KADRY I PŁACE