PSL przedstawia kandydatów do Europarlamentu. Kosiniak-Kamysz, Kasprzak i Wosik w czołówce (FILM)

PODKARPACIE/RZESZÓW. Ludowcy spotkali się na podkarpackiej konwencji wyborczej i przedstawili swoich kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Polskie Stronnictwo Ludowe stawia na znanych i dlatego jedynką w eurowyborach jest Minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz. Z dwójką startuje poseł Mieczysław Kasprzak, a z trójką wicewojewoda Alicja Wosik.

 psl

Podkarpacka lista Polskiego Stronnictwa Ludowego jest wyjątkowo mocna. Zaraz za czołówką na czwartym miejscu jest radny wojewódzki i prezes Podkarpackiej Izby Rolniczej Stanisław Bartman. Z piątki startuje Justyna Piekut – prezes Wojewódzkiego Związku Młodzieży Wiejskiej Województwa Podkarpackiego, z szóstki Dariusz Dziadzio – poseł, a z siódemki Ewa Białek, która na co dzień jest pielęgniarką i dyrektorem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie.

Listę PSL zamyka Wiesław Rygiel, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ropczycach, były poseł PSL, Magdalena Andrzejak-Klecha, komendantka wojewódzkich ochotniczych hufców pracy w Rzeszowie i Marek Owsiany, wicedyrektor podkarpackiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 25 maja.

komentarze 3 do “PSL przedstawia kandydatów do Europarlamentu. Kosiniak-Kamysz, Kasprzak i Wosik w czołówce (FILM)”

 1. W dzisiejszym Uważam Rze artykuł Oligarcha Jan Bury napisał(a):

  Ile kosztuje nas PSL-owski magnat ? Polecam bardzo szok co się dzieje ? Czy to przecieki od Mirosława K. …………..?

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • ja polecam dzisiejszy Newsweek napisał(a):

   tam jest dopiero jazda w artykule na stronie 15 – szok jak się żyje z biednego ludu na Podkarpaciu a mowa o „Królu Burym”

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • ech ten psl nie ma szcześcia do ludzi? napisał(a):

   ale w sumie sami wybierają wszyscy więc wiedzą co

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: