Próbował zgwałcić 6-latkę. Dziś wyszedł na wolność. (AKTUALIZACJA)

RZESZÓW. Dziś w Rzeszowie na wolność wyszedł 33-letni Krzysztof W. Mężczyzna odsiadywał czteroletni wyrok za próbę zgwałcenia 6-letniej dziewczynki. Dyrektor Zakładu Karnego w Rzeszowie złożył do prokuratury wniosek o objęcie więźnia nadzorem prewencyjnym. Sąd ma rozpatrzyć wniosek do 14 lutego.
wiezienie1

Chciał zgwałcić 6-latkę. Dziś jest wolny.

Krzysztof W. opuścił mury rzeszowskiego więzienia około godz. 12:00. – Tak potwierdzam te informacje. Skazany nie jest już naszym więźniem. Poprosił o odwiezienie zakładowym samochodem do miejsca które wskazał. Nie możemy udzielać żadnych informacji na temat Krzysztofa W. ponieważ nie jest już naszym więźniem – mówi Norbert Gaweł, Rzecznik Prasowy Zakładu Karnego w Rzeszowie.

33-letni Krzysztof W. jest drugim skazanym z Zakładu Karnego w Rzeszowie, który ma być objęty tzw. „ustawą o bestiach”. Zdaniem zarządzających Zakładem Karnym w Rzeszowie po zapoznaniu się dokumentacją na temat Krzysztofa W. może on stwarzać zagrożenie dla społeczeństwa.

33-letni mężczyzna w 2007r. w miejscowości Szówsko w powiecie jarosławskim próbował zgwałcić 6-letnią dziewczynkę. Nie udało mu się, ponieważ został spłoszony przez świadka. Krzysztof W. w momencie próby gwałtu przebywał wtedy na przepustce. Odsiadywał bowiem wyrok za udział w śmiertelnym pobiciu.

Do 3 lutego opinię na temat Krzysztofa W. mają przygotować dwaj biegli psychiatrzy i psycholog. Wniosek dyrektora zakładu karnego będzie rozpatrywany najwcześniej 14 lutego.

W rzeszowskim zakładzie kare odbywał na oddziale terapeutycznym dla sprawców przestępstw seksualnych.

Biegli wydali opinię w sprawie Trynkiewicza.

Przypomnijmy, że pierwszy wniosek do Sądu Okręgowego w Rzeszowie  został złożony w sprawie Mariusza Trynkiewicza, który odsiaduje wyrok za zamordowanie czterech chłopców. Ma on wyjść na wolność 11 lutego. O jego losach sąd zadecyduje dzień przed ukończeniem kary.

Biegli powołani przez Sąd Okręgowy w Rzeszowie, psycholog, seksuolog i dwaj psychiatrzy wydali dziś opinię w sprawie Mariusza Trynkiewicza. Oznacza to, że wnioskują oni o dodatkową obserwację dla skazanego. Na podstawie tej opinii sąd będzie teraz rozpatrywał wniosek o uznanie „szatana z Piotrkowa” za osobę z zaburzeniami psychicznymi i stwarzającą zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób.

Treść opinii trafi teraz do pełnomocnika Trynkiewicz, który na jej podstawie ma sformułować wobec niej zarzuty. Dla dla opinie publicznej nie jest jawna.

ZDJ.: sxc.hu

 

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

komentarze 34 do “Próbował zgwałcić 6-latkę. Dziś wyszedł na wolność. (AKTUALIZACJA)”

 1. Sebastian napisał(a):

  Ja pierdole co sie dzieje w tym kraju, próba gwałtu na 6cio latce 4 lata, 2 krzaki wesołego drzewa 12 lat… Lepiej być pedofilem niż wyluzowanym ziomeczkiem…

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • niezłe ziółko napisał(a):

   żebyś się „ziomku” za bardzo nie wyluzował bo stracisz jakiekolwiek zahamowania i się za sześcioletnie dziewczynki będziesz chciał zabrać… jeszcze ci po twoim „ziółku” nie odpierdala? kwestia czasu…

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • ja... napisał(a):

   niestety masz rację….. żyjemy w chorym kraju…………

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 2. omg napisał(a):

  „Krzysztof W. w momencie próby gwałtu przebywał wtedy na przepustce. Odsiadywał bowiem wyrok za udział w śmiertelnym pobiciu.” I CO DOSTAL 4LATA??? Nie dziwmy sie-jak „powróca” samosądy!! Bo nic innego nie pozostaj!
  Zgroza,kuriozum i brak słow!!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • ZOOL napisał(a):

   Oczywiście wszystko w imię miłości bliźniego i przebaczenia, prawda?

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 3. marcin napisał(a):

  smieszne w tym wszystkim jest to, ze wyszedl dzisiaj a wniosek o nadzór rozpatrywany bedzie za 2 tygodnie.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

  • x napisał(a):

   Siedział 4 lata i nie można było wcześniej zabrać się za sprawę nadzoru? Gdyby dzieci polityków chodziły normalnie po ulicach, stały na przystankach itd., tak jak dzieci zwykłych obywateli, to takie prewencyjne ustawy załatwiane byłyby szybko. A tak, jedne dzieci są wożone do elitarnych szkół i mieszkają na strzeżonych osiedlach, a nam pozostaje lęk, na czyje dziecko teraz wypadnie… Koszmar.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 4. dvupa napisał(a):

  pierdyle POlityka sPOłeczna jebać tuska

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 5. mike napisał(a):

  Polecam wszystkim film Lincz.Pewnie wiekszość widziała ale innym nie zaszkodzi przypomniec.

  Po przeczytanie tekstu o tym typie wlasnie ten film wpadł mi na myśl.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 6. TO WŁAŚNIE DLATEGO ZIOBRO Z KACZYŃSKIM SPOWROTEM WRÓCĄ DO WŁADZY napisał(a):

  TO WŁAŚNIE DLATEGO ZIOBRO Z KACZYŃSKIM SPOWROTEM WRÓCĄ DO WŁADZY

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 7. d napisał(a):

  to jest szok takie rzeczy tylko w Polsce

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 8. psy 2 napisał(a):

  Wyrwać chwasta

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 9. ziom napisał(a):

  A wie ktos moze kiedy marcin z hołuczkowa wychodzi na wolność

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 10. siwy1219@wp.pl napisał(a):

  90% Polaków jest za karą smierci..Ja rowniez jestem wsrod nich..Nie życzę sobie utrzymywac tych zboków,morderców i innych zwyrodnialców za moje i Wasze pieniądze…Kula albo krzesło elektryczne i jest po problemie!!! Oni teraz beda Trynkiewicza ochraniać dożywotnio aby mu włos z głowy nie spadł…KARO ŚMIERCI WRÓĆ !!!!!!!!!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 11. mike napisał(a):

  A może czas na Ukrainę vol.2 ale w Polsce ? Szkoda ze brak nam jaj

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 12. Do autora wyżej (siwy.... napisał(a):

  Gdyby te sprawy dotknęły urzędasów Brukseli ( nie zycze im tego)to by sie zastanowili wtedy czy nie przywrocic kary smierci…Ale oni wogole NIE LICZĄ sie ze społeczeństwem, z jego zdaniem….robia POpaprancy jak chca..Demokracja jest-ale dla nich,a nie dla ludzi!!!!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 13. ,,Ciekawostka" napisał(a):

  Proponuje przeczytac na WP.PL o tm iż jednemu z ostatnich żyjących pilotow z JAKA 40-go.lądujacego pod Smolenskiem przed katastrofą tupolewa, przecięto przewody hamulcowe w jego prywatnym samochodzie…Czyżby probowali znow unicestwic kolejnego -ostatniego wiarygodnego świadka????
  Modle sie aby ten zdradziecki. POpranczy ,,rzad” szlag trafif jak najszybciej bo oni dąża do wykonczenia ekonomicznego i politycznego Polski!!!Ludzie obudzmy sie!!!!! bo niebawem bedzie za pózno!!!!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 14. Piotr Sokół napisał(a):

  Zafundowano ludziom pranie mózgów pierwsza klasa. Okazuje się, że wg nowego prawa można trafić nie za popełnione winy tylko na wniosek jakiejś bandy urzędników. Do tej pory było przestępstwo, proces i ściśle określona kara. Teraz mamy wniosek, rozpatrzenie wniosku, że jest ktoś potencjalnie niebezpieczny i właściwie można go przetrzymywać bez końca.
  Czyli najpierw znieśliśmy karę śmierci i dożywocia wymierzaną przez sąd za zbrodnie, a teraz zamiast te kary przywrócić, leczymy gangrenę zarażając resztki systemu prawnego dżumą i cholerą widzimisi obermajstrów i tworzymy obozy koncentracyjne…
  A wy ludzie dajedzie się wpuszczać w głupie dyskusje, że to zbok, że zgwałcił, że PiS naprawi (a jak był przy władzy to Kaczyński mimo że miał to w programie wyborczym, nic nie zrobił), … przecież o to chodzi! Mają was trzymać wryzach zgodnie z uchwaloną miesiąc temu ustawą funkcjonariusze zagranicznych formacji policyjnych, strach przed bandytami hasającymi na wolności i tworzone własnie podwaliny pod obozy koncentracyjne…

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 15. xxx napisał(a):

  upublicznic wizerunek
  kibole zrobia reszte

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 16. serrr napisał(a):

  Koło Szeherezady przechodziłem i patrzę stoi ta kobita. Tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, to żal mi się jej zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko… do Wielkiego Ryśka. Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i czarne. To jego teść, to on takie robi, że to lepsze niż szynka. Ja wolę. To wypiliśmy tam pół basa z nią i z Ryśkiem i ona mówi, że ma dzieci. „Duże?” – pytam. A ona mówi, że no jedno cztery, drugie dwa… (…) To miałem akurat te pieniądze, co dostałem jak wychodziłem, to dałem. No niech kobita kupi jakieś pomarańcze tym dzieciom. (…) Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. (…) on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta kurwa tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije.(…) no pół litra tak do połowy już odpite. To ja mówię: „To ja po to ci dałem pieniądze, żebyś dzieciom pomarańcze kupiła”, mówię, „a ty tutaj na melinie z pijakami wódkę pijesz?” No to ci mówię, to tak jak stałem, tak ją jebłem młotkiem, no… takim fest półtorakilowym. No ze łba nie było co zbierać… wyrwałem chwasta…. A tu w więzieniu to się bali ze mną pod celą siedzieć. Buntowały się gary jebane. A jeden taki Zięba Karol, to się, kurwa, wszędzie chwalił, że się, kurwa, niczego nie boi. To ja pytam go, bo przedtem z nim tutaj siedziałem: „Jak to, Karolku, niczego się nie boisz? Bo ja w Boga wierzę. A papieża?” To on mówi, że jakby go na długość ręki dopuścili, to by zajebał Ojca Świętego. Mówię: „A jakbyś dziecko byś miał?” To on mówi, że by dzieciara wziął i na żywca przez główkę do drzwi przybił, takim gwoździem… To ja sobie myślę: „To po co taki człowiek żyje? Po co taki człowiek żyje, jak ten chwast?” Wyrwałem chwasta, ale że była już cisza nocna, to nie chciałem wołać klawisza, to zameldowałem przy misce… 😀 😀 😀

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 17. ja napisał(a):

  Wykastrować i ręce poucinać żeby nic nikomu nie zrobił i niech się k….a męczy.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 18. saint1921 napisał(a):

  brawo, trzymam teraz kciuki, jego współwięźniowie… zróbcie mu z dupy wiadro

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 19. Anonim napisał(a):

  odsiedział swoje i po co o tym pisać?…..rząd nas dymie codziennie……

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 20. ludożerca napisał(a):

  dajcie mi gnojka na 10 minut to mu się wszystkiego odechce!!!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 21. Waldi napisał(a):

  I po co dawać to do publicznej wiadomości? Żeby zrobić strach i panikę?

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 22. kara śmierci? napisał(a):

  Kij ma dwa końce, co jeśli na karę śmierci skażą niewinnego? Nie ma ludzi nieomylnych…Oczywiście osoby takie jak Krzysztof W. powinny być pod ścisłym dozorem, a jeśli byłyby na utrzymaniu państwa mogłyby dodatkowo pracować. Staram się jednak patrzeć na temat troszkę szerzej, nie tylko pod kątem tej sprawy. Łatwiej jest być za karą śmierci w kraju, gdzie szanuje się prawa człowieka, ale skąd wiemy jak będzie to wyglądać w przyszłości?

  Kilka przykładów:
  Timothy Evans
  Śmierć Timothy’ego Evansa położyła kres wykonywaniu kary śmierci w Wielkiej Brytanii. Skazany za morderstwo własnej żony i córki w 1950 roku mężczyzna był bowiem niewinny.
  Prawdziwego sprawcę zbrodni odnaleziono kilka lat później. Dokonał jej seryjny morderca i sąsiad rodziny Evansów John Christie, który przyznał się do popełnienia przestępstwa. Sam Evans kilkakrotnie podczas procesu mówił, że to właśnie Christie może być zamieszany w morderstwo, ale nikt nie chciał mu wierzyć. Niestety, pośmiertne przyznanie racji straconemu mężczyźnie nie zwróciło już mu życia.

  Egzekucje w Chinach
  Chiny są jednym z państw, w których kara śmierci jest na porządku dziennym. Co roku wykonuje się tam kilka tysięcy takich wyroków. Żeby zostać skazanym, naprawdę potrzeba niewiele. Oprócz morderstwa tak surowo karane są handel narkotykami, niepłacenie podatku, rozpowszechnianie pornografii lub kradzież krowy. Często zdarzają się także pomyłki. Kilka lat temu odnalazła się kobieta, której mąż został skazany 16 lat temu za morderstwo żony.
  Co ciekawe, w Chinach kara śmierci cieszy się dużym przyzwoleniem społeczeństwa. W licznych publicznych egzekucjach zawsze asystuje duże grono osób.

  http://niewiarygodne.pl/gid,13922381,img,13922795,kat,1017185,title,10-niewinnie-skazanych-na-kare-smierci-Uwieziono-ich-choc-nie-popelnili-zbrodni,galeriazdjecie.html

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 23. Monika napisał(a):

  Urwałabym mu jaja… Przysięgam.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 24. zocha napisał(a):

  Trzeba mu było fujarę obciąć i dopiero wtedy wypuścić!!! Chory kraj!!!

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 25. MYARC2IN napisał(a):

  KUPIĆ MU LALKĘ DMUCHANĄ

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 26. Agnieszka napisał(a):

  Brak mi słów. Gdy czytam albo ogladam takie skandale bezprawia polskiego naprawdę jestem wdzięczna Bogu, ze nie musze mieszkac w tym kraju. Boli mnie serce naprawde gdy pomyśle,jak wiele ludzi cierpi niewinnie przez bledy, chciwość I chore uklady TYCH na wyzszych stolkach. Nie chce nawet myśleć jak „specjalistycznie” (czyt. pro forma) zajeto sie tym skrzywdzonym dzieckiem. I co najgorsze, nie wierzę juz ze cokolwiek sie w naszej ojczyźnie zmieni aby zapewnić choc średnie warunki do normalnego rozwoju. Szczególnie dzieciom I starszym.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 27. d napisał(a):

  pedofilom i innym zboczeńcą powinni obcinać jaja

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: