REKLAMA

Prezydent Rzeszowa w filmiku Stali Rzeszów (WIDEO)

Na Facebookowiej stronie Stali Rzeszów oraz na klubowym kanale, ukazał się filmik pod nazwą: „To dla Was budujemy nową Stal”. Materiał prezentuje drużynę Stali oraz kadr z prezydentem Rzeszowa Tadeuszem Ferencem, który uderza piłkę głową.

Przechwytywanie_22

Foto: Stal Rzeszów / kanał #H69. Tv

Rzeszowska Stal po ostatniej kolejce wskoczyła na fotel lidera III ligi w swojej grupie. Do końca rundy jesiennej zostały dwie kolejki. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę. Stal na Hetmańskiej 69 podejmie Chełmiankę Chełm.

„Stal Rzeszów w piłkarskiej elicie” – realizacja tego ambitnego projektu, nie byłaby możliwa bez wsparcia solidnych Partnerów Biznesowych. Jednym z największych jest Miasto Rzeszów. Władze Stolicy Innowacji aktywnie wspierają nasz Klub na drodze na piłkarskie salony, wprost do Ekstraklasy, o której marzymy i do której będziemy dążyć. Droga jest długa, kręta i wymagająca, ale z Waszym wsparciem wierzymy w wielkie rzeczy. – tak na swoim Facebooku pisze Stal Rzeszów.

07-11-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Gracek 2018-11-07 15:14:07
0 0
No dobra a ile z naszych pieniędzy Ferenc płaci tym kopaczom?
Rzee2018-11-07 17:12:50
0 0
Zwykłe mydlenie oczu.Resovia gra z Lechia w 1/16 PP ,Resovia gra w II lidze z Widzewem,Ruchem itd, Resovia przyciaga na byly stadion stali tysiace ludzi,Resovia ma najelpsza akademie piłkarską w naszym wojewodztwie.A oni musza o sobie jakos przypomniec ,to krecą plastikowe filmiki i glosza propagande jak za komuny!Nie slowa a czyny!
Rzeszowiak2018-11-07 17:59:23
0 0
Tysiące ludzi na meczach resovii ? Hahahahah na ligowych meczach rzadko jest więcej niż 1000 osób. Biedne dzieci się podniecają bo jeden mecz się trafił z liderem ekstraklasy .