Trwa przebudowa mostu kolejowego nad Al. Wyzwolenia. W dniach 15-22 listopada w godzinach nocnych będą występowały utrudnienia. ZTM zaplanował na te dni objazdy dla autobusów komunikacji miejskiej.
Foto: Kacper Ciuba / Archiwum Rzeszów24.pl
W godzinach od 23:00 do 04:00 autobusy komunikacji miejskiej linii nr: 9, 13, 18, 25, 26, 55, N1 kursować będą objazdami – poinformował na swojej stronie rzeszowski ZTM.
Dokładny plan objazdów:
Linia nr 9: W kierunku Olbrachta: do Witosa Jedn. Wojskowa trasą bez zmian, następnie Krakowska / Sportowa – Piłsudskiego – Marszałkowska – Lubelska szpital i dalej trasą bez zmian. W kierunku Staroniwskiej: do Lubelska kościół trasą bez zmian, następnie Lubelska lecznica – Marszałkowska – Piłsudskiego – Krakowska osiedle i dalej trasą bez zmian,
Linia nr 13: W kierunku Niepodległości/Lwowskiej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa i dalej trasą bez zmian. W kierunku Mikołajczyka: do Piłsudskiego Ameryka trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka dalej trasą bez zmian,
Linia nr 18: W kierunku Łukasiewicza: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska – Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian. W kierunku Obr. Poczty Gdańskiej/Miłocińskiej: do Cieplińskiego trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka dalej trasą bez zmian,
Linia nr 25: W kierunku Cienistej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa i dalej trasą bez zmian. W kierunku Kalinowej: do Piłsudskiego Ameryka trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka dalej trasą bez zmian,
Linia nr 26: W kierunku Cienistej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska – Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian. W kierunku Krakowskiej: do Cieplińskiego trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka dalej trasą bez zmian,
Linia nr 55: W kierunku Bardowskiego: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa i dalej trasą bez zmian. W kierunku Technologicznej: do Piłsudskiego Ameryka trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka dalej trasą bez zmian,
Linia nr N1: W kierunku Łukasiewicza: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Piłsudskiego – Marszałkowska – Lubelska szpital i dalej trasą bez zmian. W kierunku Obr. Poczty Gdańskiej/Miłocińskiej: do Lubelska kościół trasą bez zmian, następnie Lubelska lecznica – Marszałkowska – Piłsudskiego – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian,
Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.
lub zaloguj się aby dodać komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz