Powrót Developresu na zwycięską ścieżkę! Wygrana w Bielsku-Białej

Developres SkyRes Rzeszów po porażce z Chemikiem Police zrehabilitował się i sięgnął po zwycięstwo w 7. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. Rzeszowianki rywalizowały w wyjazdowym spotkaniu z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

Pierwszy set był bardzo zacięty. Dopiero w ostatniej jego części “Rysice” zdobyły przewagę i ostatecznie zwyciężyły 25:20. Początek drugiej partii to popis gospodyń, które prowadziły nawet 9:5. Później rzeszowianki mozolnie odrabiały straty. Drużyny zrównały się ilością zgromadzonych “oczek” przy stanie po 18. W końcówce rzeszowskie siatkarki ponownie uciekły rywalkom i było już 2:0.

Po zmianie stron, siatkarki Developresu grały pewniej i już po pierwszych akcjach zdobywały przewagę. Rzeszowianki nie dały dojść do głosu zawodniczkom z Bielska-Białej i bez większych problemów wygrały trzecią partię do 19, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla podopiecznych Stephane’a Antigi.

Teraz “Rysice” czeka tygodniowa przerwa. 7 grudnia rzeszowianki zmierzą się na Podpromiu z ŁKS-em Comercecon Łódź.

BKS Stal Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25; 20:25; 19:25).