Podrabiali towar i sprzedawali go na rzeszowskiej giełdzie

RZESZÓW. Policjanci zabezpieczyli pojemniki z podrabianym środkiem konserwującym, który to sprzedawano na rzeszowskiej giełdzie. Podróbki sprzedawali mieszkańcy Tarnowa.

policjas

O całym zajściu poinformowała Podkarpacka Policja:

W niedzielę policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą uzyskali informację o osobach sprzedających podrobiony towar na terenie rzeszowskiej giełdy. Sprawdzając ją potwierdzili, że na głównej alejce giełdy, mężczyzna sprzedaje środek konserwujący znanej marki oznaczony podrobionym znakiem towarowym. Sprzedającym okazał się 37-letni mieszkaniec Tarnowa. W bocznej alejce taki sam towar sprzedawała 59-letnia kobieta również mieszkanka Tarnowa. Oferowane przez nich produkty cechowały się niską jakością i estetyką. 

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli  w sumie 141 pojemników z podrabianym towarem. Po tym, jak skontaktowali się z przedstawicielem producenta, przyjęli od niego wniosek o ściganie.

Policja zajmuje się przedstawieniem dwójce mieszkańców Tarnowa zarzutów  wprowadzania do obrotu towaru oznaczonego podrobionym znakiem towarowym.

ZDJ. KWP 

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Podrabiali towar i sprzedawali go na rzeszowskiej giełdzie”

  1. gregor napisał(a):

    Tarnów-patologia na każdym kroku. Na rynku po zmroku można dostać w szczękę. dziwne miasto bez rozwoju (stąd mieszkańcy zarabiają w ten sposób)

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: