PIŁKA NOŻNA: Udane zakończenie rundy. Rzeszowianie wracają z tarczą

PODKARPACIE. Piłkarze Resovii i Stali rozegrali swoje mecze w ramach 17. kolejki III ligi. Oba zespoły przywiozły do stolicy Podkarpacia kolejne punkty.

d

Resovia mierzyła się z dziewiątym w tabeli Motorem Lublin. Podopieczni Szymona Szydełko zremisowali 1:1. Wynik meczu w 36 minucie otworzył Dawid Pałys-Rydzik. Rzeszowianie prowadzili aż do 88 minuty, kiedy bramkę wyrównującą zdobył dla Motoru Artur Gieraga, pokonując bramkarza z rzutu karnego.

Resovia zajmuje 4 miejsce w lidze. W 16 meczach zgromadziła jak na razie 29 punktów i traci jedno oczko do rywala zza miedzy – Stali.

Biało-niebiescy mogli w ten weekend świętować zdobycie kolejnych trzech punktów. Tym razem Stalowcy po golach Piotra Prędoty pokonali 2:1 lidera rozgrywek, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Drużyna Marcina Wołowca zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów.