PIŁKA NOŻNA: Stal Rzeszów z awansem do II ligi! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Piłkarze Stali Rzeszów pokonali drużynę Podhala Nowy Targ (2:1) i awansowali do II ligi. Spotkanie oglądało około 7 tysięcy kibiców.

fdsdfsdfsfd

Stal Rzeszów awansowała do II ligi w piłkarskich rozgrywkach. Zawodnicy z Rzeszowa pokonali na własnym stadionie Podhale Nowy Targ (2:1).

Stal od początku stwarzała zagrożenie bramkowe. Wynik spotkania otworzył w 9. minucie meczu Tomasz Płonka, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego od Michała Nawrota i skierował piłkę głową do bramki rywali.

Niewiele później, bo w 25. minucie było już 2:0. Bramkę strzelił Grzegorz Goncerz. Przed zakończeniem pierwszej połowy do bramki Stali Rzeszów trafił Artur Pląsowski. Zdobyty przez Podhale gol kontaktowy zapowiadał spore emocje po zmianie stron.

W drugich 45 minutach goli jednak nie oglądaliśmy. Stal Rzeszów utrzymywała przewagę, ale żadna z drużyn nie zdołała zmienić wyniku spotkania. W końcowych minutach meczu sędzia wysłał na trybuny członka sztabu szkoleniowego Podhala. Niewiele później podobna sytuacja czekała także trenera Stali Janusza Niedźwiedzia.

Po nerwowej końcówce Stal Rzeszów mogła cieszyć się z upragnionego awansu do II ligi. Swoją radość rzeszowska drużyna celebrowała przy owacji sporej grupy kibiców, jaka pojawiła się na stadionie przy ulicy Hetmańskiej 69.

Powyżej transmisja z meczu w wykonaniu klubowego kanału Stali Rzeszów w serwisie YouTube.